Oprawy korekcyjne Ray-Ban Clubmaster

Oferta obowiązuje w dniach 26 września – 31 października 2022. Rabat -30% obowiązuje na oprawy korekcyjne, jest naliczany od cen regularnych i nie łączy się z innymi rabatami, w tym z rabatem z Karty Stałego Klienta. W salonach oferta obowiązuje przy zakupie pełnych okularów korekcyjnych. Szczegóły oferty dostępne u sprzedawcy w salonie oraz regulaminie na stronie www.twojesoczewki.com

Wybrane filtry: 0
Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Okulary korekcyjne Ray-Ban® Clubmaster

Okulary korekcyjne Ray-Ban® Clubmaster powstały z myślą o osobach, które szukają modelu okularów, który łączy lekkość modelu Ray-Ban® Aviator z oryginalną górą oprawy okularów Ray-Ban® Wayfarer. Pokochały je ludzie na całym świecie dzięki gwiazdom Hollywood, które styliści z chęcią ubierali w ten model okularów. Początkowo taki kształt miały okulary przeciwsłoneczne, a obecnie można kupić także okulary korekcyjne Ray-Ban® Clubmaster. Wszystko dzięki ogromnej popularności tego kształtu opraw okularowych. 

Poczuj się jak gwiazda Hollywood z Ray-Ban® Clubmaster 

Marka Ray-Ban® to obecnie najbardziej popularny oraz znany na całym świecie brand zajmujący się produkcją okularów. Kiedyś słynął głównie z okularów przeciwsłonecznych. Modele Ray-Bana® doczekały się miana kultowych, noszą je celebryci oraz gwiazdy filmowe. Marka od początku dbała o doskonałe lokowanie swoich produktów - pojawiały się one w topowych filmowych produkcjach fabryki marzeń z Hollywood! 

Nie inaczej było z okularami przeciwsłonecznymi Ray-Ban® Clubmaster Scenografowie i reżyserzy z chęcią ubierali w nie postaci w filmach. Największą popularność te okulary zyskały dzięki Mattowi Damonowi, zaraz po premierze filmu “Utalentowany pan Ripley”. Drugą hitową produkcją filmową, w której pojawiają się Clubmastery to “JFK” z Kevinem Costnerem.  

Soczewki okularowe - podstawowy element prawidłowej korekcji 

Ogromna popularność oraz uniwersalność tych okularów sprawiła, że klienci marki zaczęli upominać się o ich wersję korekcyjną. Obecnie okulary korekcyjne Ray-Ban® Clubmaster swoją popularnością dorastają do pierwszej wersji, czyli okularów słonecznych. 

Bardzo ważnym elementem okularów korekcyjnych Ray-Ban® Clubmaster są szkła okularowe, w których zatopione są doskonałej jakości soczewki korekcyjne. Ich producentem jest światowej klasy brand Jai Kudo. 

W zależności od podejmowanych na co dzień aktywności nasi klienci mają możliwość sięgania po szkła okularowe, które są dostosowane do ich wymagań. Dzieje się tak dlatego, że można wybrać szkła, które są zaopatrzone w dodatkowe powłoki uszlachetniające. Możemy zatem sięgnąć po okulary z powłoką antyrefleksyjną, Blue Resistance, oraz innymi. Warto wybór uzależnić od naszych codziennych preferencji i wykonywanych aktywności w pracy i poza nią. 

Pielęgnacja i ochrona szkieł okularowych 

Doskonale wiemy, że by okulary mogły nam długo i dobrze służyć niezbędna jest ich prawidłowa pielęgnacja i przechowywanie. Z tego powodu do każdej pary okularów Ray-Ban® Clubmaster dołączone jest etui wyścielone miękkim materiałem, który nie przyciąga kurzu oraz ściereczka ze specjalnej mikrofibry. Warto dokupić preparat w spray’u do pielęgnacji szkieł okularowych. Taki zestaw z pewnością pomoże nam dbać o nasze okulary przez długi czas. 

Jesteśmy przekonani, że okulary korekcyjne Ray-Ban® Clubmaster pozwolą Wam na wyraźne widzenie oraz zapewnią komfort. W sklepie Twojesoczewki.com znajdziesz ogromny wybór kolorów oryginalnych oprawek o tym kształcie.