Cena

  Oprawy korekcyjne SWAROVSKI

  Oferta obowiązuje w dniach 26 września – 31 października 2022. Rabat -30% obowiązuje na oprawy korekcyjne, jest naliczany od cen regularnych i nie łączy się z innymi rabatami, w tym z rabatem z Karty Stałego Klienta. W salonach oferta obowiązuje przy zakupie pełnych okularów korekcyjnych. Szczegóły oferty dostępne u sprzedawcy w salonie oraz regulaminie na stronie www.twojesoczewki.com

  Dla podanych parametrów nie znaleziono produktów.

  Swarovski - Geneza marki

  Firma została założona w 1895 roku przez Daniela Swarovskiego. Kluczowym elementem w historii firmy było wynalezienie i opatentowanie urządzenia do szlifowania szkła. Patent zapewniał perfekcyjną obróbkę kryształu. W 1988 roku jako logo przyjęto kształt stylizowanego kryształowego łabędzia. Taki zabieg dodatkowo wzmocnił wyróżnienie mark.

  Swarovski- eksplozja miłości

  Okulary tej marki są dla osób, które rozsiewają radość i miłość. Okulary te błyszczą efektownymi dekoracjami i powabnymi, skrystalizowanymi zdobieniami. Precyzyjnie wyszlifowane kryształki,  pobudzają nasze zmysły i pragnienia to wszystko sprawia, że okulary Swarovskiego są niezwykłe.