Cena

  Oprawy korekcyjne KISS&KILL

  Oferta obowiązuje w dniach 26 września – 31 października 2022. Rabat -30% obowiązuje na oprawy korekcyjne, jest naliczany od cen regularnych i nie łączy się z innymi rabatami, w tym z rabatem z Karty Stałego Klienta. W salonach oferta obowiązuje przy zakupie pełnych okularów korekcyjnych. Szczegóły oferty dostępne u sprzedawcy w salonie oraz regulaminie na stronie www.twojesoczewki.com

  Dla podanych parametrów nie znaleziono produktów.

  Kontrastująca i elektryzująca linia okularów Kiss & Kill zawiera szereg odważnych kombinacji kolorów i współczesnej estetyki. Wybierz spośród niekonwencjonalnych połączeń kolorystycznych oraz niespotykanych form swoje okulary, które Cie wyrażą.

  Geneza marki - Kiss & Kill

  Marka pełna sprzeczności, koncentruje się na młodych odbiorcach. Kiss & Kill dopełnia i dalej eksploruje Nasze niezrównoważone, nieokreślone i sprzeczne emocje. Modele marki to coś więcej niż styl, te okulary uczą nas przyjmowania koncepcji przeciwieństw, balansując między miłością i nienawiścią, mężczyznami i kobietami, klasycznymi i nowoczesnymi. W skrócie, to idealna marka dla ludzi, którzy nie mogą się zdecydować i lubią eksperymentować.

  Brand Kiss & Kill przenosi zwykłe oprawy korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne na wyższy poziom.