Cena

  Oprawy korekcyjne FENDI

  Oferta obowiązuje w dniach 26 września – 31 października 2022. Rabat -30% obowiązuje na oprawy korekcyjne, jest naliczany od cen regularnych i nie łączy się z innymi rabatami, w tym z rabatem z Karty Stałego Klienta. W salonach oferta obowiązuje przy zakupie pełnych okularów korekcyjnych. Szczegóły oferty dostępne u sprzedawcy w salonie oraz regulaminie na stronie www.twojesoczewki.com

  Dla podanych parametrów nie znaleziono produktów.

  Projekty Fendi łączą w sobie kreatywność i funkcjonalność, nieustannie dążąc do doskonałości. Stanowią uosobienie ekskluzywności i światowego designu.

  Geneza marki - Fendi

  Fendi to marka rodzinna, której podstawy w 1918r. stworzyła utalentowana Włoszka Adeli Casagrande. Właścicielka sklepu z futrami i galanterią skórzaną projektowała pod własnym nazwiskiem do 1925r. Po ślubie z Edoardo Fendi zdecydowała się na zmianę nazwy firmy. Rzymski butik szybko zyskał uznanie klientów, których z dnia na dzień przybywało. Nowe modele oraz kolejne butiki w niedługim czasie przyniosły Fendi status marki prestiżowej.
  W kolejnych latach do firmy dołącza 5 córek Fendi oraz niemiecki projektant Karl Lagerfeld, który rewolucjonizuje markę. Wprowadzając nowe futra i skóry, odwracając logo i tworząc kolekcję prêt-à-porter przyczynia się do przekształcenia rodzinnej firmy w międzynarodowe imperium mody. Od kilkudziesięciu lat marka pozostaje symbolem kunsztu i ponadczasowej elegancji. Mimo, iż od 2001r. Fendi stanowi część grupy LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton, marka nadal należy do rodziny, a Karl Lagerfeld, niezmiennie pełni w firmie funkcję dyrektora kreatywnego.

  Fendi - światowy design

  Kolekcje Fendi dopełnia gama akcesoriów, w tym również okularów przeciwsłonecznych i opraw okularowych o charakterystycznym, rozpoznawalnym logo z odwróconymi literami ‘F’. Niegdyś bardziej klasyczne, idealne dla dojrzałych dam. Dziś porywające swoimi kształtem i dyskretnymi, niespotykanymi dodatkami oprawy kuszą również współczesne, młode i dynamiczne kobiety. Duże, okazałe, wyraźne okulary przyciągają uwagę, dając wrażenie tajemniczości i anonimowości. Do dziś marka pozostaje synonimem wyrafinowania i elegancji mimo, że zdarzają się tu również akcenty sportowe.