Cena

  Oprawy korekcyjne Guess by Marciano

  Oferta obowiązuje w dniach 26 września – 31 października 2022. Rabat -30% obowiązuje na oprawy korekcyjne, jest naliczany od cen regularnych i nie łączy się z innymi rabatami, w tym z rabatem z Karty Stałego Klienta. W salonach oferta obowiązuje przy zakupie pełnych okularów korekcyjnych. Szczegóły oferty dostępne u sprzedawcy w salonie oraz regulaminie na stronie www.twojesoczewki.com

  Dla podanych parametrów nie znaleziono produktów.

  Modele marki GUESS by Marciano tworzą nową interpretację klasycznej elegancji, zgodnie z najnowszymi tendencjami i trendami mody. Od początku kojarzona z szykiem i miejską wykwintnością wielkich metropolii.

  Geneza marki - Guess

  Marka Guess to jedna z najbardziej rozpoznawalnych linii odzieżowych na świecie. Dom mody został założony w 1981 roku przez Paula i Maurica Marciano i od początku swojego istnienia jest kojarzony z szykiem i miejską elegancją wielkich metropolii. Bracia Marciano, którzy wychowali się na południu Francji, za główny cel marki Guess postawili stworzenie linii odzieżowej łączącej w sobie francuski szyk i elegancję oraz zachodnio-amerykański komfort i luz. Mariaż dwóch kultur zaowocował oryginalnym wzornictwem i krojem, który szybko stał się rozpoznawalnym znakiem marki.
  Drugim wyróżnikiem projektów tej firmy stała się dbałość i uwaga, jaką przywiązywano do najmniejszych szczegółów kolekcji już na etapie ich koncepcji i kreacji. Sukces linii odzieżowej w krótkim czasie skłonił projektantów do stworzenia ekskluzywnych linii akcesoriów, które stałyby się dopełnieniem całości, unikalnego stylu marki. Projektowane w duchu i konwencji popularnych strojów, podobnie jak one, były przygotowywane z myślą o młodych ludziach, którzy interesują się i podążają za aktualnymi trendami w modzie.

  GUESS by Marciano

  Marka GUESS by Marciano będąca kontynuacją marki GUESS, oferuje modną i stylową kolekcję z myślą o eleganckich odbiorcach. Kolekcja GUESS by Marciano jest kobieca i zmysłowa, w miejskim, wyrafinowanym stylu, kreując atmosferę glamour na każdą porę dnia. GUESS by Marciano dopełnia wizerunku GUESS, prezentując linię bardziej wystylizowaną, z akcentem luksusu glamour i domieszką współczesności. Na wzór linii prêt-à-porter, kolekcja okularów obejmuje modele, w których jakość łączy się harmonijnie ze stylem. Inspirowane hollywoodzkim wdziękiem glamour lat pięćdziesiątych.