Oprawy korekcyjne Ray-Ban Aviator

Uwielbiane przez mężczyzn na całym świecie, najbardziej męskie okulary korekcyjne aviator, zwane są także pilotkami. Klasyczne aviatory zwracają uwagę swoim stylem i ponadczasową klasą. Pasują niemal do każdej stylizacji, z tego względu tak często wybierane są przez wielbicieli tradycyjnych rozwiązań modowych. Do czego nosić ten model okularów? Czego unikać?

Potoczna nazwa okularów nie wzięła się znikąd. Historia nazewnictwa wiąże się z lotnictwem. Pierwsze okulary pilotki powstały we współpracy generała sił powietrznych MacCready z firmą Bausch & Lomb w roku 1929. Popularne pilotki zostały zaprojektowane z myślą o ochronie przed intensywnym światłem. Kultowe modele okularów korekcyjnych aviator można znaleźć m.in. w kolekcji Ray-Ban, Michael Kors, Polo Ralph Lauren czy Tommy Hilfiger.

Wybrane filtry: 0
Pokazano 1-24 z 26 pozycji

Okulary korekcyjne Ray-Ban® Aviator

Nosisz okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® Aviator i szalenie lubisz ten kształt oprawek? Dzisiaj możesz kupić sobie dokładnie takie sam kształt okularów korekcyjnych. Wystarczy zdecydować, jaki mają mieć kolor oprawki i można cieszyć się okularami korekcyjnymi Ray-Ban® Aviator i nosić ten popularny model dosłownie cały rok. Określany jest on od lat mianem kultowego, co sekundę sprzedają się jedne Aviatory!

Hit marki Ray-Ban® - okulary korekcyjne Ray-Ban® Aviator

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® Aviator doczekały się miana kultowych - to absolutnie od lat model wszech czasów! Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że na początku miały one służyć jedynie lotnikom amerykańskich sił powietrznych. Po opanowaniu przez wojskowych powietrza, piloci samolotów narzekali na uporczywy ból głowy i rażące w oczy słońce. Był to skutek bezpośredniej styczności z promieniami słonecznymi, które nie były niczym hamowane.

Zaprojektowano dla nich oryginalne soczewki okularowe w kształcie łzy. Bliżej nosa były węższe, rozszerzając się ku policzkom. Dobrano do tego cienkie, ale mocne metalowe oprawki. Niemalże natychmiast zyskały one tak dużą popularność, że pojawiły się bardzo szybko w powszechnej sprzedaży. Od niemal 80 lat nie słabnie ich popularność. Nosiło je wiele gwiazd Hollywood, m.in. Leonardo DiCaprio kreując główną rolę w filmie “Aviator”.

Olbrzymia popularność tych okularów skłoniła markę Ray-Ban® do stworzenia okularów korekcyjnych Ray-Ban® Aviator. Niemalże natychmiast zyskały one równie ogromną popularność co wersja przeciwsłoneczna.

Soczewki okularowe - najważniejszy element okularów korekcyjnych Ray-Ban®

Doskonale wiemy o tym, że przy zakupie okularów korekcyjnych największą wagę przywiązujemy do oprawek okularowych. Chcemy dobrze wyglądać w okularach i dobieramy je do kształtu naszej twarzy, koloru karnacji i włosów. Jednak najważniejszym ich elementem powinny być dobrze dobrane soczewki okularowe. Przed zakupem warto zrobić sobie aktualne badanie wzroku, korzystając z usług lekarza okulisty, optometrysty albo refrakcjonisty.

Okulary sprzedawane w Twojesoczewki.com są zaopatrzone w wysokiej jakości szkła okularowe z soczewkami korekcyjnymi, które dostarcza nam jedna z wiodących firm na rynku optycznym: Jai Kudo. Gwarantuje to doskonałą jakość, trwałość i odporność na zarysowania. Możesz również wybrać kilka rodzajów dodatkowych uszlachetnień, które sprawią, że noszenie okularów będzie jeszcze przyjemniejsze i praktyczniejsze. Z pewnością znajdziesz u nas odpowiednią powłokę do Twojego trybu życia i pracy.

Twojesoczewki.com - orgomny wybór kolorów okularów korekcyjnych Ray-Ban® Aviator

Sklep interetowy Twojesoczewki.com oferuje duży wybór modeli okularów korekcyjnych Ray-Ban® Aviator. Dostępne są u nas oprawy okularowe w wersji srebrnej, złotej, czarnej, brązowej, czerwonej i białej. Szeroki wybór kolorów oraz zróżnicowane ceny okularów sprawiają, że każdy znajdzie w naszym sklepie coś dla siebie!