Warszawa Family Optic - Salon, ul. Chmielna

GODZINY OTWARCIA SALONU:

Pn-Pt 9:00-20:00
Sb 10:00-17:00
Nd -

DANE KONTAKTOWE

ul. Chmielna 15
00-028 Warszawa

Małgorzata Podniesińska Optometrysta NO17405

Absolwentka studiów magisterskich z Optometrii na Wydziale Lekarskim II Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz absolwentka studiów licencjackich na kierunku Zastosowania fizyki w biologii i medycynie spec. optyka okularowa i optometria na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w gabinetach optometrycznych i szpitalach okulistycznych. Ciągle poszerza swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach skierowanych do optometrystów i kontaktologów.

Lek. Agnieszka Sekulska-Piętak Okulista

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista chorób oczu. Obecnie pracuje w Szpitalu w Warszawie, w poradni i oddziale okulistycznym, gdzie zajmuje się głównie leczeniem chorób oczu tj. zaćma, AMD oraz wykonywaniem badań OCT. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie doboru miękkich soczewek kontaktowych sferycznych i torycznych, także u dzieci od 12 roku życia. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach z zakresu aplikacji soczewek kontaktowych.

Kamil Tomczyszyn Dyplomowany optometrysta NO16408

Absolwent kierunków Optometria na Wydziale Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, oraz Optyka okularowa i Optometria na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2014 roku pracuje w gabinetach optometrycznych, zajmując się doborem korekcji okularowej i soczewek kontaktowych. Specjalizuje się w aplikacji miękkich soczewek kontaktowych, w tym torycznych i multifocalnych, oraz w doborze szkieł progresywnych. Posiadaną wiedzę nieustannie pogłębia na krajowych i międzynarodowych konferencjach i seminariach kierowanych do specjalistów ochrony wzroku, prowadzonych przez uznanych prelegentów. Zawodowo interesuje się zagadnieniami terapii wzrokowej oraz widzeniem obuocznym. Współautor zawodowego kodeksu etyki PTOO. Członek Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki.

Okulista/optometrysta przyjmuje

Pon. - Pt. : 9.00-19.00 Rezerwacja wizyty u okulisty możliwa jest wyłącznie telefonicznie. Umów się na badanie wzroku

Mapa dojazdowa

Najbliższe salony