Warszawa Centrum Handlowe "FACTORY URSUS" - OUTLET

GODZINY OTWARCIA SALONU:

Pn-Sb 10:00-21:00
Nd 10:00-20:00

DANE KONTAKTOWE

Pl. Czerwca 1976 r. 6
02-495 Warszawa

poziom 0

Anna Janiszewska Optometrysta

Absolwentka Optyki okularowej i optometrii na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2015 roku związana z branżą optyczną. Przez pierwsze lata pracy w salonach optycznych zajmowała się doradztwem w zakresie dopasowania produktów jako doradca klienta. Od połowy 2017 roku pracuje w gabinecie dokonując oceny ostrości widzenia, doborem korekcji okularowej oraz dopasowaniem soczewek kontaktowych.

Kamil Tomczyszyn Dyplomowany optometrysta - NO16408

Absolwent kierunków Optometria na Wydziale Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, oraz Optyka okularowa i Optometria na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2014 roku pracuje w gabinetach optometrycznych, zajmując się doborem korekcji okularowej i soczewek kontaktowych. Specjalizuje się w aplikacji miękkich soczewek kontaktowych, w tym torycznych i multifocalnych, oraz w doborze szkieł progresywnych. Posiadaną wiedzę nieustannie pogłębia na krajowych i międzynarodowych konferencjach i seminariach kierowanych do specjalistów ochrony wzroku, prowadzonych przez uznanych prelegentów. Zawodowo interesuje się zagadnieniami terapii wzrokowej oraz widzeniem obuocznym. Współautor zawodowego kodeksu etyki PTOO. Członek Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki.

Marzena Szabłowska Optometrysta

Absolwentka studiów z zakresu biologii Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu optometrii na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Z branżą optyczną związana nieprzerwanie od 2011 r.  Wiedzę i doświadczenie zdobywała pracując jako konsultant - manager oraz uczestnicząc w kursach i konferencjach dla kontaktologów.  Zawodowo zajmuje się oceną ostrości widzenia, doborem korekcji okularowej oraz dopasowaniem soczewek kontaktowych.

Okulista/optometrysta przyjmuje

Umów się na badanie wzroku

Mapa dojazdowa

Najbliższe salony