Salon Twoje Soczewki
Warszawa Centrum Handlowe "WOLA PARK"

GODZINY OTWARCIA SALONU:

Pn-Sb 10:00-22:00
Nd 10:00-20:00
salon jest zamknięty

DANE KONTAKTOWE

ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa

poziom 1

Izabela Brzozowska Optometrysta NO15401

Magister optometrii na Wydziale Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, absolwentka studiów licencjackich z zakresu optyki okularowej i optometrii na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Od roku 2015 członkini Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki. Wiedzę z zakresu doboru korekcji wad wzroku pogłębia poprzez uczestnictwo w kursach i konferencjach skierowanych do kontaktologów. Zawodowo interesuje się zagadnieniami optometrii klinicznej.

Aleksandra Zabiełło Optometrysta NO15415

Absolwentka studiów z zakresu Optyki Okularowej i Optometrii Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie studentka ostatniego roku studiów uzupełniających na kierunku Optometria Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 4 lat praktykuje zajmując się oceną ostrości widzenia, doborem korekcji okularowej oraz dopasowaniem soczewek kontaktowych. Wiedzę z zakresu korekcji wad wzroku oraz kontaktologii zdobyła w toku studiów oraz uczestnicząc w kursach i szkoleniach skierowanych do optometrystów- kontaktologów.

Lek. Aleksandra Ćwik-Kowalska Okulista

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie obecnie w trakcie specjalizacji z okulistyki. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Klinice Okulistyki Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus oraz w Poradniach Okulistycznych: Jaskrowych i Chorób Plamki. Uczestniczyła w wielu kursach oraz zjazdach pod patronatem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, którego jest członkiem.

Okulista/optometrysta przyjmuje

Pon. -Sob. : 10.00 - 20.00

Mapa dojazdowa

Najbliższe salony