Gdańsk Family Optic - Centrum Handlowe "Forum Gdańsk"

GODZINY OTWARCIA SALONU:

Pn-Nd 09:00-21:00

DANE KONTAKTOWE

ul. Targ Sienny 7
80-806 Gdańsk

poziom -1

Lekarz Mariusz Kozłowski rezydent okulistyki

Absolwent Kierunku Lekarskiego Wydziału Wojskowego – Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Lekarz rezydent okulistyki pracujący na Oddziale Okulistycznym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. W swojej pracy zawodowej ma do czynienia zarówno z przypadkami ostrych stanów okulistycznych jak i z przewlekłym leczeniem takich schorzeń jak jaskra, zaćma, zwyrodnienia siatkówki i inne. Jest uczestnikiem wielu zjazdów naukowych oraz Członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Systematycznie poszerza wiedzę w oparciu o najnowsze światowe doniesienia oraz liczne kursy. Podczas badania okulistycznego szczególny nacisk kładzie na dobry kontakt z pacjentem. Rozpoznanie oraz zalecenia stara się przekazać w sposób zrozumiały dla pacjenta i chętnie odpowiada na wszelkie dodatkowe pytania.

Paweł Rymarkiewicz ortoptysta

Związany z branżą optyczną od dwudziestu lat. Absolwent Szkoły Optycznej w Warszawie. Specjalista od wad wzroku, Absolwent Szkoły Medycznej o specjalizacji Ortoptyka. Diagnozuje zaburzenia widzenia obuocznego, oraz zajmuje się leczeniem zachowawczym zaburzeń widzenia oraz współpracy gałek ocznych, a w szczególności zezem i niedowidzeniem. Moimi pacjentami są zarówno dzieci, jak i dorośli. Prowadzę terapię widzenia. Przygotowuje pacjentów do zabiegów operacyjnych.

Bogumiła Nowokolska Optometrysta

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy na kierunku Optometria. Specjalistka skupiona na rozwiązywaniu problemów związanych ze wzrokiem oraz zaangażowana w edukację pacjenta w zakresie higieny układu wzrokowego. Zdobytą wiedzę na studiach oraz w salonach optycznych wykorzystuje podczas doboru pomocy wzrokowych, czyli okularów, soczewek kontaktowych, a także kompleksowego i dokładnego przeprowadzania badania pod kątem refrakcji. Zajmuje się również diagnozowaniem zaburzeń widzenia obuocznego oraz zaburzeń akomodacji. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konkursach i szkoleniach skierowanych do praktykujących optometrystów.

Okulista/optometrysta przyjmuje

Pon-Ndz: 9.00-20.00 Umów się na badanie wzroku

Mapa dojazdowa

Najbliższe salony