Wrocław Centrum Handlowe "WROCLAVIA"

GODZINY OTWARCIA SALONU:

Pn-Cz 09:00-21:00
Pt-Sb 09:00-22:00
Nd 09:00-21:00
salon jest zamknięty

DANE KONTAKTOWE

ul. Sucha 1
50-086 Wrocław

poziom 1

Agata Ziewiec Optometrysta NO18308.

Absolwentka studiów magisterskich z zakresu Optometrii oraz inżynierskich z zakresu Optyki Okularowej na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki na Politechnice Wrocławskiej. Członkini Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki (PTOO). Współorganizatorka konferencji branżowej. Swoje doświadczenie zdobyła między innymi podczas stażu z zakresu optometrii i okulistyki w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu oraz podczas licznych szkoleń i konferencji branżowych. Jako optometrysta zajmuję się oceną ostrości widzenia, doborem korekcji okularowej oraz dopasowaniem miękkich soczewek kontaktowych.

Dominika Radawiec Optometrysta NO17339

Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Optometrii Politechniki Wrocławskiej. Od 2007 roku związana z branżą optyczną. Pracę z pacjentem w gabinecie rozpoczęła w 2016 roku zajmując się oceną ostrości widzenia, doborem korekcji okularowej oraz dopasowaniem soczewek kontaktowych.

Marcin Wargacki Okulista

Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Dwuletnie doświadczenie zawodowe zdobył m.in. w tracie stażu z zakresu okulistyki w Uniwersyteckimi Szpitalu Klinicznym im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu. W swojej praktyce skupia się na doborze właściwej mocy sferycznej oraz korekcji astygmatyzmu oraz dopasowaniu odpowiedniego sposobu korekcji. Zawodowo interesuje się chirurgia oka.

Okulista/optometrysta przyjmuje

Pon – Ndz: 10.00-19.00

Mapa dojazdowa

Twoje Soczewki

Centrum Handlowe "WROCLAVIA"
poziom 1

Najbliższe salony