Salon Twoje Soczewki
Wrocław Centrum Handlowe "WROCLAVIA"

GODZINY OTWARCIA SALONU:

Pn-Nd 09:00-21:00
salon jest zamknięty

DANE KONTAKTOWE

ul. Sucha 1
50-086 Wrocław

poziom 1

Agata Ziewiec Optometrysta NO18308

Absolwentka studiów magisterskich z zakresu Optometrii oraz inżynierskich z zakresu Optyki Okularowej na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki na Politechnice Wrocławskiej. Członkini Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki (PTOO). Współorganizatorka konferencji branżowej. Swoje doświadczenie zdobyła między innymi podczas stażu z zakresu optometrii i okulistyki w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu oraz podczas licznych szkoleń i konferencji branżowych. Jako optometrysta zajmuję się oceną ostrości widzenia, doborem korekcji okularowej oraz dopasowaniem miękkich soczewek kontaktowych.

Marcin Wargacki Okulista

Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Dwuletnie doświadczenie zawodowe zdobył m.in. w tracie stażu z zakresu okulistyki w Uniwersyteckimi Szpitalu Klinicznym im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu. W swojej praktyce skupia się na doborze właściwej mocy sferycznej oraz korekcji astygmatyzmu oraz dopasowaniu odpowiedniego sposobu korekcji. Zawodowo interesuje się chirurgia oka.

Damian Kowalczuk Optometrysta NO16346

Absolwent Wydziału Podstawowych Problemów Techniki na Politechnice Wrocławskiej z zakresu Optometrii. Od 2014 roku związany z branżą optyczną. Od 2015 roku praktykuje w gabinetach optometrycznych zajmując się oceną ostrości widzenia, doborem korekcji okularowej oraz dopasowaniem soczewek kontaktowych Wiedzę na temat kontakologii zdobył w trakcie studiów oraz podczas szkoleń i konferencji tematycznych skierowanych do praktykujących optometrystów.

Okulista/optometrysta przyjmuje

Pon – Ndz: 10.00-19.00

Mapa dojazdowa

Najbliższe salony