Twoje zdrowie - Badanie wzroku - Twoje Soczewki

Badanie wzroku

Badanie wzroku to pierwszy krok do dobrego widzenia. Tymczasem przeciętny Polak odwiedza okulistę lub optometrystę raz na 3-4 lata. To zdecydowanie zbyt rzadko. Nie bądź przeciętny. Dbaj o swoje oczy wykonując regularne badania wzroku. Jeśli nie masz żadnych objawów złego widzenia, umawiaj się na badania raz na 2 lata. Jeśli jednak zauważysz pierwsze symptomy pogorszenia wzroku, jak najszybciej udaj się na badanie. Tylko w ten sposób możesz dowiedzieć się, czy właśnie zaczynasz potrzebować drobnej korekcji, a jeśli wcześniej już korygowałeś wzrok, czy przyszedł czas na zmianę dotychczasowej. Jeśli nosisz soczewki kontaktowe powinieneś umawiać się na wizyty kontrolne nie rzadziej niż raz na dwanaście miesięcy. Nie czekaj aż pojawi się problem, działaj profilaktycznie. Tylko od Ciebie zależy zdrowie Twoich oczu. Już dziś skorzystaj z badania w jednym z naszych gabinetów.
Twoje Soczewki - Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe to jedna z możliwości, nad którymi powinieneś się zastanowić, kiedy stajesz przed wyborem sposobu korekcji wady wzroku. Soczewki ułatwiają życie we wszystkich sytuacjach, w których stosowanie okularów nie jest możliwe. Dzięki soczewkom kontaktowym możesz swobodnie uprawiać każdą dyscyplinę sportu zawodowo i hobbystycznie. Zimą w soczewkach nie musisz borykać się z zaparowanymi szkłami. Dodatkowo poruszając się razem z Twoimi oczami soczewki zapewniają szerokie pole ostrego widzenia. Wszystkim tym, którzy nie lubią nosić okularów soczewki zagwarantują idealne widzenie w pełni dyskretny sposób, a jeśli chcesz zmienić wygląd możesz nosić soczewki kolorowe. Możliwości jest wiele. Zapoznaj się z naszą ofertą.
Twoje Okulary - Okulary korekcyjne

Okulary korekcyjne

Okulary korekcyjne to pierwsza forma korekcji wzorku, która z sukcesem stosowana jest po dzień dzisiejszy. To nie tylko poprawa widzenia, ale także specjalna ochrona przed światłem niebieskim, redukcja oślepiających odblasków podczas prowadzenia auta po zmroku oraz zmiana wizerunku i postrzegania Ciebie przez otaczający świat. Okulary korekcyjne nie ograniczają Cię w żaden sposób, nieważne jaką wadę wzroku posiadasz i w jakim jesteś wieku. Noszenie okularów aktualnie to czysta przyjemność i możliwość zabawy modą. W naszej ofercie znajdziesz wiele możliwości. Oprawy dostępne są w różnych kształtach i wariantach kolorystycznych oraz bezpieczne, przejrzyste i łatwe w użytkowaniu soczewki okularowe dla każdego. Nie zwlekaj, już teraz odwiedź jeden z naszych salonów optycznych i znajdź swoje nowe, wymarzone okulary.
Okulary korekcyjne - do 70% taniej
Twój styl - Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne

Doskonałe widzenie w każdej sytuacji zapewnisz sobie nie tylko poprzez korygowanie wzroku soczewkami kontaktowymi i okularami. Aby w pełni zadbać o swoje oczy powinieneś także chronić je przed szkodliwym promieniowaniem UV. W tym celu w każdy słoneczny dzień korzystaj z bezpiecznych okularów przeciwsłonecznych lub soczewek okularowych, które mają zdolność adaptacji do zmiennych warunków atmosferycznych (tzw. soczewek fotochromowych). Soczewki w tych okularach zadbają o Twoje oczy zapewniając pełną blokadę przed szkodliwym promieniowaniem światła ultrafioletowego. Szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych topowych marek znajdziesz w naszych salonach optycznych i sklepie internetowym. Zapraszamy.
Okulary przeciwsloneczne - do 70% taniej