Soczewki Acuvue Oasys

Wybrane filtry: 0
  • Obniżka
Acuvue  

ACUVUE® OASYS 1-DAY with HydraLuxe™ Technology 30 szt.

 

ACUVUE® OASYS 1-DAY with HydraLuxe™ Technology to nowa, jednodniowa soczewka kontaktowa, przeznaczona dla osób szczególnie narażonych na przesuszenie oka, związane z pracą w niekorzystnych warunkach (klimatyzacja, długi czas pracy przed komputerem, słabe nawilżenie oczu). 

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 99.00 zł

Acuvue  

ACUVUE® OASYS 1-DAY with HydraLuxe™ TECHNOLOGY for ASTIGMATISM 30 szt.

Soczewki ACUVUE® OASYS 1-DAY with HydraLuxe™ TECHNOLOGY for ASTIGMATISM to nowe rozwiązanie dedykowane dla osób z astygmatyzmem. Dzięki za stosowanej technologii HydraLuxe TM soczewki współdziała ją z naturalnym filmem łzowym oka pomagając zredukować uczucie zmęczenia oczu oraz pozwalając uzyskać wy soki poziom komfortu i stabilną jakość widzianego obrazu przez cały dzień.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Wykonane z gładkiego, hydrożelowego materiału soczewki Acuvue Oasys zapewniają całodzienne nawilżenie oka i ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Są doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza dla osób, którym często doskwiera wrażenie suchych oczu. Soczewki dostępne są w wersji 1-dniowej i dwutygodniowej.

Acuvue Oasys z Hydraclear: nawilżone oczy w każdych warunkach

Zastosowana podczas produkcji soczewek kontaktowych Acuve Oasys specjalna technologia Hydraclear Plus pozwoliła na produkcję szkieł kontaktowych, których powierzchnia jest niezwykle gładka i delikatna. Wykonana z Senofilconu A i nasączona materiałem nawilżającym soczewka daje poczucie miękkości oraz wysokiego komfortu nawet po wielogodzinnym noszeniu w niekorzystnych lub zmiennych warunkach. Uwodnienie soczewek wynosi aż 38%, powierzchnia szkieł kontaktowych zapewnia też wysoki stopień przepuszczalności tlenu i wyposażona jest w najwyższej jakości filtr UV. Dzięki temu oczy zachowują wysoki poziom nawilżenia, a soczewki są praktycznie niewyczuwalne i ich noszenie nie powoduje zmęczenia. Super komfortowe soczewki Oasys o najbardziej korzystnych dla użytkowników parametrach zyskują wiele pozytywnych opinii i są popularne wśród klientów sklepów stacjonarnych oraz internetowych.

Soczewki kontaktowe Oasys najlepsze w trudnych warunkach

Soczewki Acuve Oasys sprawdzają się świetnie jako sposób na korekcję wady wzroku zwłaszcza dla osób spędzających dużo czasu w klimatyzowanych pomieszczeniach i pracujących przed komputerem, a także dla tych z nas, którzy często narażeni są na intensywne działanie promieni słonecznych: warunki sprzyjające wysuszeniu oka nie zaszkodzą ci, jeśli założysz nawilżające soczewki marki Acuve. Szkła kontaktowe Oasys z Hydroclear polecane są też do oczu wrażliwych i skłonnych do podrażnień: nawet jeśli inne soczewki były dla ciebie niewygodne, nawilżające właściwości soczewek wyprodukowanych z nowatorską technologią Hydroclear mogą sprawić, że na nowo przekonasz się do noszenia szkieł kontaktowych. Długo utrzymujące się poczucie nawilżenia i miękka, elastyczna powierzchnia soczewki sprzyjają poczuciu komfortu nawet przy wielogodzinnym noszeniu.

Soczewki Acuvue Oasys – tryb noszenia

Soczewki kontaktowe Acuve Oasys mogą być noszone w trybie jednodniowym lub dwutygodniowym. Decydując się na wybór jednorazowych soczewek kontaktowych ACUVUE® OASYS 1-Day , nie trzeba używać pojemników ani płynów do przechowywania soczewek: codziennie rano zakłada się nowy komplet, a przed snem soczewki można po prostu wyrzucić. Jest to bardzo duże udogodnienie zwłaszcza dla osób często przebywających w podróży, a także dobra opcja dla osób, które na co dzień chodzą w okularach, a soczewki kontaktowe są im potrzebne tylko od czasu do czasu (np. podczas wakacji lub na wyjątkowe wyjście). Soczewki Accuve Oasys z Hydraclear dwutygodniowe nadają się do noszenia przez 14 dni (z przerwą na noc, kiedy soczewki pozostawia się w pielęgnującym płynie) lub 7 dni w trybie całodobowym. Soczewki kontaktowe producenta Johnson&Johnson dostępne są w opakowaniach po 6, 12 lub 24 sztuki: każdy klient może dobrać rodzaj soczewek i ich ilość w opakowaniu do własnych potrzeb.