Opis produktu
Okulary przeciwsłoneczne Gepetto Como Blackberry to model klasyczny i ponadczasowy głównie za sprawą prostokątnego kształtu oraz czarnego koloru oprawy, w tym przypadku nawet drewniane zauszniki są ciemne - całość jest dzięki temu bardzo spójna i stylowa.
Marka Gepetto nie byłaby jednak sobą gdyby nie przełamała klasyki jakimś nieoczywistym akcentem i tak jest również w tym przypadku. Okulary przeciwsłoneczne całe w czerni z białą obwódką - czy to nie jest interesujące połączenie?
Model wyposażono w filtr polaryzacyjny, który podnosi kontrast barw oraz filtruje promienie słońca odbijając te, które oślepiają i powodują gorsze widzenie w trakcie słonecznych momentów. Dzięki temu możesz lepiej widzieć w sytuacjach, w których jest to szczególnie potrzebne np. podczas jazdy samochodem.
Poza polaryzacją, okulary mają filtr UV400, który chroni oczy przed szkodliwością słońca.
Kolor: czarny
Rozmiar: 52
Wysokość soczewki: 49 mm
Szerokość mostka: 15 mm
Szerokość szkła: 52 mm
Długość zauszników: 145 mm
Szerokość oprawki: 150 mm
Parametry
- Wysokość oprawy [mm]
- 49 mm
- Szerokość soczewki [mm]
- 52 mm
- Szerokość oprawy [mm]
- 150 mm
- Szerokość mostka [mm]
- 15 mm
- Długość zausznika [mm]
- 145 mm
- Polaryzacja
- tak
- Filtr UV
- tak
- Kształt
- prostokątne
- Marka
- Gepetto
Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją produktu.
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą.
Komentarze
Na razie nie dodano żadnej recenzji.