Soczewki okularowe -30% taniej

Soczewki okularowe -30% taniej

Rabat w wysokości 30% na zakup przeciwsłonecznych soczewek okularowych w wersji:

zabarwionej (jednolicie lub gradalnie), 

Transitions, 

polaryzacyjnej i/lub lustrzanej. 

Soczewki barwione jednolite (pełne) zapewnią pełną ochronę przed rażeniem światła w każdych warunkach. Zapomnij o mrużeniu oczu. Charakteryzują się jednym stopnień zabarwienia na całej powierzchni soczewki.

W soczewkach gradalnych stopień zabarwienia zmienia się z ciemniejszego w jaśniejszy. Zabarwienie może składać się z dwóch lub większej liczby kolorów. Zapewniają swobodne czytanie bez zdejmowania okularów i nadają okularom „lżejszy” wygląd.

Soczewki z polaryzacją gwarantują poprawę komfortu widzenia. Dzięki polaryzacji obraz jest ostrzejszy i bardziej nasycony oraz pozbawiony odblasków. Dzięki czemu oczy są mniej zmęczone, a na przykład prowadzenie pojazdów jest bezpieczniejsze.

Soczewki Transitions!

Skorzystaj z promocji i zapewnij sobie wyjątkową wygodę – dwie pary okularów w jednej. Już nie musisz nosić dwóch par okularów i zmieniać ich z korekcyjnych na przeciwsłoneczne. Soczewki Transitions dostosowują się do zmiennych warunków oświetlenia, przyciemniając się w zależności od  natężenia światła. Ciemne na zewnątrz, przejrzyste w pomieszczeniu.  Gwarantują najwyższy poziom komfortu wyraźnego widzenia w pomieszczeniach oraz na zewnątrz. Łączą w sobie zalety okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych.

Powłoka lustrzana to najnowszy trend mody.

Nadaje okularom indywidualny i nowoczesny wygląd. Powłoka lustrzana odbija w pełni obraz z zewnątrz i sprawia, że nie widać oczu z zewnątrz. Dzięki powłoce lustrzanej obraz jest idealnie ostry, a uprawianie sportów wodnych lub zimowych jest bezpieczniejsze, dzięki redukcji lśnienia.

Okulary korekcyjne

Okulary korekcyjne Ray-Ban

Ray-Ban 7140
kolor 2001 rozmiar 51Ray-Ban 7140

Okulary korekcyjne TURRO

TURRO T2002
kolor 001/99 rozmiar 55Turro T2002

Okulary korekcyjne ICON

ICON i502 kolor 120/99 rozmiar 53 ICON i502

Okulary przeciwsłoneczne Vogue

VOGUE 2714
kolor W44 rozmiar 54Vogue 2714

Szczegółowy zakres i parametry dostępne u sprzedawcy. 

Promocja obowiązuje od 1 do 30 czerwca 2019 w salonach stacjonarnych Twoje Soczewki. Promocja nie łączy się z innymi rabatami i akcjami specjalnymi.
Szczegóły dostępne w regulaminie u sprzedawcy w salonie lub siedzibie organizatora.