Istnieje sześć możliwości otrzymania zamówionych na naszej stronie produktów:


Odbiór osobisty

Zamawiane produkty można odebrać w dowolnie wybranym punkcie należącym do sieci Twoje Soczewki i w punktach partnerskich.

Po złożeniu zamówienia należy oczekiwać na kontakt e-mailowy wybranego punktu celem ustalenia terminu odbioru (odbiór przed potwierdzeniem dostępności jest niemożliwy).

Chcesz poznać szczegółowe warunki Odbioru Osobistego kliknij tutaj


Przesyłka po wpłacie na konto

Płatności należy dokonać na podane poniżej konto w tytule przelewu wpisując numer zamówienia lub inne dane umożliwiające skojarzenie wpłaty z zamówieniem.

Avenir Medical Poland Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 40

55-011 Siechnice

mBank S.A.

05 1140 1140 0000 5653 3700 1006

Dla płatności zagranicznych:

(PL) 05 1140 1140 0000 5653 3700 1006

BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK
SORT CODE/numer rozliczeniowy: 11402004

Zamówienie opłacone w ten sposób może zostać zrealizowane za pomocą przesyłki pocztowej priorytetowej krajowej lub zagranicznej lub przesyłki kurierskiej. Cennik oraz czas realizacji dostawy znajduje się w tabeli poniżej.


Przesyłka za zaliczeniem pocztowym

Przed realizacją zamówienia nasz konsultant może skontaktować się z Klientem w celu weryfikacji zamówienia. Przesyłka opłacana jest dostarczycielowi na miejscu dostawy.

Zamówienie za zaliczeniem zostać zrealizowane za pomocą przesyłki pocztowej priorytetowej krajowej lub przesyłki kurierskiej. Cennik oraz czas realizacji dostawy znajduje się w tabeli poniżej.

Odbiór w kiosku Ruchu

Przesyłkę można wysłać do jednego z ponad 2500 kiosków RUCHU w Polsce. Wystarczy wybrać kiosk z mapki i paczka w ciągu 72 godzin od wysłania będzie gotowa do odbioru.

Zamówienia z odbiorem w kiosku RUCHU należy wcześniej opłacić - brak możliwości opłacenia przy odbiorze.

Odbiór na stacji paliw Orlen

Przesyłkę można wysłać do jednego z ponad 800 stacji benzynowych ORLEN w Polsce. Wystarczy wybrać stację z listy dostępnych i w 72 godzin od wysłania będzie gotowa do odbioru.

Przesyłka po płatności kartą, przelewem on-line lub płacąc w ratach

Opłaty za przesyłkę możesz dokonać kartą, przelewem on-line, korzystając ze strony PRZELEWY 24 lub płacąc w ratach.

Płatność przelewem on-line odbywa się za pośrednictwem serwisu PRZELEWY24, na którą Klient zostaje automatycznie przekierowany po wyborze tej formy płatności. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, za pomocą którego jest dokonywana płatność.

Płatność przelewem on-line

Zamówienie opłacone przez PRZELEWY 24 może zostać zrealizowane za pomocą przesyłki pocztowej priorytetowej krajowej lub zagranicznej oraz przesyłki kurierskiej. Cennik i czas realizacji dostawy znajduje się w tabeli poniżej.

Płatność za pomocą kredytu ratalnego - dla zakupów powyżej 100 PLN

Płatność za pomocą kredytu ratalnego odbywa się w kilku krokach. Po złożeniu zamówienia nasi konsultanci przesyłają zwrotnie indywidualny, unikalny link do wniosku kredytowego, który należy wypełnić samodzielnie, co spowoduje przesłanie go do banku BGŻ BNP Paribas. Po jego przeprocesowaniu bank poinformuje nas o tym oraz o decyzji kredytowej. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, automatycznie uruchomimy realizację zamówienia. W przeciwnym wypadku, zwrócimy się do Ciebie z prośbą o decyzję, czy chcesz anulować zamówienie, czy też zmienić formę płatności.

Jeżeli chcesz skorzystać z płatności ratalnej a produkt odebrać w salonie, wybierz płatność przy odbiorze a formalności ratalne przeprowadź na miejscu, przy odbieraniu produktu. Procedura zajmie tylko chwilę. Pamiętaj tylko aby mieć ze sobą dowód osobisty.

W razie pytań nasi konsultanci są zawsze do Państwa dyspozycji.

Przy zamówieniach powyżej 200zł dostawa GRATIS!

Nie dotyczy zamówień z płatnością przy odbiorze.