Łączymy siły, by dać Ci jeszcze więcej!
Twoje Soczewki dołączają do Family Optic
Jesteśmy z Wami od wielu lat, razem dorastamy, a nasze potrzeby się zmieniają.
Chcemy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i wspólnie zbudować coś więcej. Właśnie dlatego Twoje Soczewki znajdziesz teraz pod szyldem Family Optic
FO
Co to oznacza?
Ten sam pakiet korzyści i jeszcze WIĘCEJ

Więcej lokalizacji

Salony Twoje Soczewki zmieniają szyld, ale w całej Polsce otwierają się też nowe, nowoczesne salony Family Optic. Najlepsi doradcy już na Ciebie czekają.

Kompleksowa opieka

Profesjonalne badanie wzroku, szeroki asortyment i porady stylistów opraw okularowych, którzy pomogą Ci dobrać idealne okulary. W Family Optic zapewniamy kompleksową opiekę na każdym etapie.

Najlepszy wybór
okularów i soczewek

Wybieramy to, co dla Ciebie najlepsze. Znane światowe marki okularów, ogromny wybór soczewek kontaktowych – w Family Optic znajdziesz to, czego szukasz.

Specjalistyczne gabinety

Family Optic to najlepsi optometryści i okuliści. W gabinetach przeprowadzamy profesjonalne badanie wzroku całej rodziny oraz szereg specjalistycznych usług.

FO
Twoje Soczewki nie znikają - nadal znajdziesz nas online na www.familyoptic.pl i stacjonarnie.
Jesteśmy w lokalizacjach, które znasz oraz w nowych salonach Family Optic – jednak w nieco zmienionej, jeszcze lepszej odsłonie.
Chcesz wiedzieć więcej?

O wszystkich zmianach związanych z kontem będziemy informować Cię na bieżąco.

Nie martw się, nie stracisz swojego rabatu. W sklepie Family Optic czekać na Ciebie będzie “Family Optic Club”, a profity płynące z bycia aktywnym członkiem klubu znajdziesz niebawem na naszej stronie.

Tak, dalej będziesz mógł korzystać z tych samych rabatów.

Salony Twoje Soczewki dołączają do sieci Family Optic. W każdym salonie znajdziesz strefę Twoje Soczewki,Twoje ulubione produkty i swojego ulubionego doradcę 😊

Twoje konto Klienta, historia zamówień jak i rabaty nigdy nie znikną z Twojego dotychczasowego konta. Zostaną jedynie przeniesione do nowego sklepu. O wszystkich zmianach będziemy informować Cię na bieżąco.

Family Optic to nowoczesna sieć profesjonalnych salonów optycznych, w których znajdziesz nie tylko najszerszą ofertę soczewek kontaktowych i okularów, ale też doświadczysz najlepszej opieki specjalistów. Zadbamy kompleksowo o Twój wzrok i Twojej rodziny