DSQUARED2

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Inteligentna mieszanka lekceważącego kanadyjskiego humoru i wyrafinowanego włoskiego krawiectwa w połączeniu z dbałością o detale są podstawą filozofii Dsquared2, która dała życie wyjątkowej koncepcji luksusu alternatywnego.

Dsquared2 – geneza firmy

Dean i Dan Caten, kanadyjscy bracia bliźniacy z Willowdale Ontario, działają w międzynarodowym systemie mody od 1984 roku. W 1983 roku przeprowadzili się do Nowego Jorku, aby wziąć udział w Szkole Projektowania Parsonsa. Osiem lat później duet postanowił zrobić duży skok do Włoch. Po wielu kolaboracjach z najważniejszymi domami mody.  W 1994 r. Kanadyjscy projektanci mieli swój pierwszy męski pokaz kolekcji. To był debiut długiej serii ekstrawagancji showway run, które łączyły modę i muzykę i które miały przyciągnąć uwagę dziennikarzy i kupujących świat.

W ciągu ostatnich kilku lat Dsquared2 stała się bardziej elegancka i wyrafinowana, zachowując jednocześnie te seksowne i prowokujące cechy, które są tak zakorzenione w kreatywnych korzeniach marki. Ta ewolucja pozwoliła marce rozszerzyć swoją klientelę, zdobywając szerszy rynek docelowy. Na estetykę Dsquared2 stale wpływają ciągłe międzynarodowe inspiracje i kultury. Dean i Dan dzielą swoje codzienne życie między Mediolanem i Londynem, jednocześnie produkując swoją kolekcję we Włoszech. "Born in Canada, Living in London, Made in Italy" to motto marki.

Dsquared2 – niekonwencjonalne akcesoria

Bliźniacy mają szczególnie silną miłość do niezwykłych odmian. Ich stylistyka charakteryzuje się połączeniem różnych elementów stylistycznych, które tworzą nowy, ekscytujący styl. Wyjątkowe detale i błyskotliwy, prowokujący wygląd sprawiają, że marka jest tak charakterystyczna. Wszystko to znajduje odzwierciedlenie w kolekcji okularów DSquared2: oprócz delikatnych ramek, odznaczających się ponadczasową elegancją, kolekcja zawiera również cudownie grube, ekstrawaganckie oprawki. Czy to kanciaste, czy delikatnie, styl Panto, motyl czy kocie oko - zasięg kolekcji jest prawie nieskończony. Użycie kolorów jest również szczególnie wyraźne. Od subtelnych kolorów po cudownie głośne tony, które zapewniają wyjątkowe akcenty.

Umiejętne kombinacje materiałów przełamują klasyczny design i tworzą dynamiczną linię oprawy. Asortyment oferuje doskonałą jakość wykonania, wysokiej jakości materiały i wygodne dopasowanie. Nic więc dziwnego, że wytwórnia nie odniosła wielkiego sukcesu na rynku okularów. Oprócz odzieży, okularów i okularów przeciwsłonecznych, duet projektuje również perfumy, torby i liczne akcesoria.