Kolorowe soczewki kontaktowe sprawiają, że możesz swobodnie bawić się swoim wizerunkiem, dowolnie zmieniając kolor oczu. Mogą po nie sięgnąć także osoby, które nie chcą korygować swojego wzroku, a jedynie pobawić się właśnie swoim wyglądem i odświeżyć wizerunek. Warto najpierw sprawdzić, jak będzie się wyglądało w danym kolorze soczewek. I wcale nie trzeba do tego Photoshop’a, wystarczy aplikacja prosta aplikacja online!

Nim sięgniesz po soczewki, odwiedź specjalistę

Pamiętaj o bardzo istotnej rzeczy. Oczy są niezwykle delikatnym organem ludzkiego ciała. Zaś rogówka oka to najbardziej unerwiony element oka. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby soczewki kontaktowe, nawet te kolorowe, które będziesz nosić, były odpowiednio dopasowane do Twojego oka. Nie jesteś w stanie samodzielnie wybrać odpowiednich parametrów.

Warto zatem wybrać się do specjalisty – optometrysty, refrakcjonisty, albo lekarza okulisty, który ma zrobioną specjalizację z kontaktologii. Podczas wizyty przeprowadzi on szczegółowy wywiad, zbada Twój wzrok, sprawdzi kondycję gałki ocznej. Ponadto uważnie będzie przyglądał się budowie siatkówki i tęczówki oka. Dzięki specjalistycznemu mikroskopowi sprawdzi, jakie krzywizny ma Twoje oko, zbada film łzowy. Jeśli nie stwierdzi przeciwwskazań, to zapisze Ci receptę na podstawie której kupisz najlepsze dla Twoich oczu kolorowe szkła kontaktowe.

W czasie takiej wizyty dowiesz się także w jaki sposób należy zakładać i ściągać szkła kontaktowe. Pod okiem specjalisty zaaplikujesz sobie je po raz pierwszy, oraz nauczysz się je pielęgnować. Dowiesz się, jakiego płynu do pielęgnacji soczewek używać oraz które krople nawilżające będą dla Ciebie najlepsze.

Intuicyjna obsługaRewolucyjna aplikacja online. Zobacz jakie to proste!

Istnieje aplikacja All Vue App, w której masz możliwość przymierzenia kolorowych soczewek kontaktowych. Możesz ją pobrać na swój smartfon albo tablet. Ściągnięcie jej oraz korzystanie jest całkowicie darmowe. Dzięki aplikacji, dosłownie w kilku bardzo prostych krokach zmienisz swój kolor oczu na zdjęciu. Pozwoli Ci sprawdzić, w jakim odcieniu oczu jest Ci najlepiej. Możesz dzięki niej przetestować kilka rodzajów kolorowych soczewek kontaktowych i wybrać takie, w których będziesz wyglądała najpiękniej! Chcesz pobrać aplikację? Kliknij TUTAJ!

Pierwszym krokiem jest pobranie aplikacji.

Jak już zainstalujesz ją na swoim sprzęcie elektronicznym, możesz rozpocząć prawdziwą zabawę!
Masz dwie możliwości: możesz użyć zdjęcia, które jest zapisane w Twoim smartfonie albo tablecie, albo zrobić zdjęcie przy pomocy aplikacji.

Apka ma bardzo intuicyjny i prosty interfejs, który przeprowadzi Cię przez proces zmiany koloru Twoich tęczówek. Dzięki niemu nałożysz kolorowe szkła na swoje oczy i zobaczysz, jak wyglądasz w zmienionym kolorze! Tym sposobem sprawdzisz, jak wyglądasz w określonym modelu i nie będziesz kupować kota w worku!

Gotowe zdjęcie możesz zapisać w telefonie, albo opublikować na popularnych portalach społecznościowych, m.in. na Facebook’u. Korzystanie z tej aplikacji może być doskonałą zabawą!

Pobierz aplikację AllVueApp na swój smartphone

Pobierz Allvueapp z google play Pobierz Allvueapp z App store