Krople nawilżające do oczu to rzecz, która stała się niezbędnym „musy have” z powodu powszechnej komputeryzacji. Codziennie stykamy się z co najmniej kilkoma ekranami monitorów – w pracy spędzamy godziny przy komputerze, w domu korzystamy z telewizora i tabletu, a smart fon towarzyszy nam przy każdej z tych aktywności. Cierpią nasze oczy, które przez cały czas zmuszone są do wytężonej pracy. Najgorzej jest zimą, bo do powyższych dochodzi spędzanie dużej ilości czasu przy sztucznym oświetleniu. Latem znowu są one wystawione na działanie palącego słońca i promieniowania UV. Warto zawsze mieć przy sobie buteleczkę kropli nawilżających do oczu.

SEE L’EAU® Moisture Drops

Nasi specjaliści w dziedzinie wzroku i dbania o oczy polecają je szczególnie osobom, które borykają się z problemem suchego oka. Powinniśmy o nich pomyśleć także, jeśli nosimy soczewki miesięczne i jednodniowe. Mają kilka bardzo ważnych cech, które sprawiają, że dzięki kroplom odzyskujemy komfort widzenia:
● Dzięki naturalnemu składnikowi nawilżającemu oko możesz być pewny, że krople doskonale nawilżą Twoje oczy, a efekt utrzyma się długi czas.
● Krople mają taki skład, że mocno przylegają do powierzchni soczewki kontaktowej. Podwyższa to komfort płynący z ich noszenia, a także ułatwia zakładanie soczewek.
● Bardzo niska zawartość konserwantów sprawia, że krople SEE L’EAU są zalecanie nawet alergikom i posiadacze bardzo wrażliwych oczu.
● Mogą je także używać osoby nie korzystające z soczewek kontaktowych – wspomogą naturalne nawilżenie oczu.

Krople do oczu Blink® Intensive

Sięgnij po nie jeśli Twoje oczy są często bardzo suche oraz podrażnione. Polecamy je szczególnie osobom, które dużo czasu spędzają przed monitorem komputera. Praca przy nim powoduje, że znacznie mniej mrugamy – nasze oczy
są mniej nawilżane. W takim przypadku warto je wspomóc właśnie sztucznymi łzami. Możesz je także stosować, jeśli nosisz soczewki kontaktowe. Optymalnie sprawdzą się u osób pracujących w pomieszczeniach z klimatyzacją. Na suchość oczu wpływają także zmiany hormonalne zachodzące w naszym organizmie, wpływają także na to, jak nawilżone są nasze oczy. Jeśli zatem chcesz zapewnić sobie komfort widzenia i zdrowe, lśniące oczy sięgnij po krople Blink® Intensive.

HYAL-DROP Multi

Jeśli szukasz kropli nawilżających do oczu z wygodnym aplika torem, to świetnie trafiłeś. Mają one odpowiednią ilość kwasu hialuronowego (2,4 mg/ml), oraz nie zawierają konserwantów. Będą Twoim wsparciem w walce z podrażnionymi i zmęczonymi
oczami. Wystarczy mieć je zawsze przy sobie – szczególnie, jeśli pracujemy przy komputerze, albo innym urządzeniu z monitorem. Sięgnięcie po krople marki Baush & Lomb przyniesie Ci ulgę w przypadku uczucia suchości oka. Skorzystaj z nich także jeśli będziesz musiał wypłukać ciało obce spod powieki. Mają one niezwykle wygodny aplikator z pompką, który pozwoli Ci precyzyjnie wkraplać preparat pod powiekę oka. Można je stosować w bezpieczny sposób przez okres 6 miesięcy od daty otwarcia i pierwszego użycia kropli.

Air Optix plus Hydra Glyde 3 soczewki

Kup teraz

SEE L’EAU® Moisture Drops 15ml

Air Optix plus Hydra Glyde 6 soczewek

Kup teraz

Krople do oczu Blink® Intensive 10ml

Opti-Free Pro Moisturizing

Krople do oczu, które dedykowane są użytkownikom soczewek kontaktowych, oraz osobom, które chcą wesprzeć oko dodatkowym nawilżeniem. Powinny znaleźć się na półce każdego użytkownika soczewek miękkich silikonowo-hydrożelowych, albo hydrożelowych. Zapobiegają one uczuciu suchości oka, a co za tym idzie hamują powstawanie podrażnień.

ReNu Lubricating & Rewetting Drops

Skuteczne, wygodne w użyciu oraz wysokiej jakości krople nawilżające do oczu. Radzimy wybrać właśnie te osobom, które codziennie noszą soczewki kontaktowe i odczuwają problem z wysychającą śluzówką oka. Możesz używać je nie tylko bezpośrednio na gałkę oczną, ale i na soczewki. Niosą pomoc osobom, które dużo czasu spędzają przed monitorem, albo zmagają się z syndromem suchego oka. Niezależnie od tego, którą z powyższych ofert wybierzesz, pamiętaj o zachowaniu zasad higieny dłoni podczas aplikacji kropli do oczu. Warto używać do tego bezzapachowego mydła antybakteryjnego. Przed każdą aplikacją kropli dokładnie umyj dłonie, a następnie weź otwartą buteleczkę z płynem, odchyl dolną powiekę i zakropl oko.

Odczuwasz dyskomfort i suchość oczu - polecamy krople