Soczewki kontaktowe kolorowe All Vue Crazy – Angelic Red z pewnością pomogą Ci w uzyskaniu efektu wampirzego spojrzenia. Będą one doskonałym dopełnieniem stylizacji przygotowanej na imprezę w Halloween. Ich producentem jest renomowana, znana na całym świecie firma optyczna Monovision.

Soczewki kontaktowe All Vue Crazy

All Vue Crazy to marka stworzona specjalnie dla osób, które lubią bawić się swoim wizerunkiem. Soczewki kontaktowe we wzory pozwalają na całkowitą zmianę koloru tęczówki oka. Wampirze spojrzenie (All Vue Crazy Angelic Red) pozwoli Ci stworzyć kompletną stylizację na bal z okazji Karnawału, albo szaloną imprezę w stylu Halloween. Masz to na wyciągnięcie ręki!

Cechy soczewki

Soczewki kolorowe All Vue Crazy pozwalają na całkowitą zmianę koloru oka w przypadku każdej tęczówki. Wykonano je z niezwykle delikatnego materiału hydrożelowego, który pozwala oku oddychać i cieszyć się komfortem noszenia soczewek kontaktowych, a jednocześnie niezwykle ciekawym wyglądem. All Vue Crazy to soczewki miesięczne, więc można używać ich wielokrotnie.

All Vue Crazy™ 2 soczewki
Kup soczewki All Vue Crazy™

Kolorowe soczewki All Vue Crazy należy pielęgnować oraz czyścić w taki sam sposób, jak zwykłe soczewki kontaktowe. Musisz pamiętać, że także w ich przypadku, jeśli nie nosiłeś wcześniej żadnych kontaktów, pierwsze kroki powinieneś skierować do specjalisty w dziedzinie kontaktologii (lekarza okulisty, optometrysty, refrakcjonisty który ma ukończony odpowiedni kurs). Zbada on gałkę oczną oraz określi parametry, którymi powinny charakteryzować się soczewki stworzone dla Ciebie.

Niezdecydowany? Skontaktuj się ze specjalistą i skorzystaj z porady.

Pamiętaj, że soczewki są bezpieczną metodą korekcji wzroku tylko wtedy, gdy przestrzegamy zasad ich pielęgnacji. Przyda Ci się zestaw: płyn do czyszczenia i pielęgnacji soczewek oraz pudełeczko do ich przechowywania. Podczas zakładania i zdejmowania (może nauczyć cię tego specjalista w salonie Twoje Soczewki) pamiętaj o szczególnym przestrzeganiu higieny rąk, myj je antybakteryjnym, bezzapachowym mydłem.All Vue Crazy™ - Angelic Red - 2 soczewki
All Vue Crazy™ – Angelic Red – 2 soczewki