Typ
Marka
Kolor szkła
Kolor oprawy
Kształt
Materiał
Polaryzacja
Wymiarowanie (mm)

Okulary przeciwsłoneczne CERRUTI

Wybrane filtry: 0
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Cerruti – geneza marki

W 1881 r. Antonio Cerruti założył warsztat tkacki w Biella, włoskim mieście słynącym z bogatego dziedzictwa w dziedzinie wysokiej jakości produkcji wełny i tkanin. Z tych korzeni nazwa Cerruti rozszerzyła się z luksusowej tkaniny na uznaną modę, nie tracąc z oczu podstawowych wartości, podkreślających jakość i styl, kunszt i technologię. Przez dziesięciolecia Cerruti 1881 pokazał, że dobry nowoczesny styl nie powinien być po prostu pożądany i inspirowany, ale także innowacyjny i wyrafinowany. Dzisiaj Cerruti 1881 produkuje szeroką gamę gotowych do noszenia ubrań męskich, które pozostają wierne charakterystycznemu etosowi szlachetnych tkanin, skrupulatnemu kunsztowi i inteligentnemu projektowi. Gama produktów pod marką obejmuje perfumy, galanterię skórzaną, zegarki, biżuterię, okulary, krawaty, buty i przybory piśmiennicze.


Cerruti – bezkompromisowe połączenie


Pozostając wiernym charakterystycznemu etosowi szlachetnych tkanin, skrupulatnemu kunsztowi i inteligentnemu wzornictwu w swojej ofercie, Cerruti przyjęła innowacyjność i kreatywność za kluczowe wartości, tak aby stać się kwintesencją współczesnego świata. Poczucie wzornictwa i poszukiwanie coraz bardziej wyrafinowanych materiałów przyczynia się do naturalnej elegancji i etykiety. Kolekcja Cerruti skierowana jest do osób, które cenią styl i elegancję, ale także drobniejsze detale, takie jak jakość materiału i wykończenie.
Kolekcja okularów Cerruti jest dedykowana odbiorcom, którzy podkreślają swój miejski styl i swój gust dyskretnego luksusu. Modele okularów przeciwsłonecznych i opraw korekcyjnych umożliwiają ekspresję i wyrażanie wszystkich cech takich stylów mody jak casual, classic chic lub wyższej klasy.