Typ
Marka
Kolor szkła
Kolor oprawy
Kształt
Materiał
Polaryzacja
Wymiarowanie (mm)

Okulary przeciwsłoneczne CERRUTI

Kup okulary przeciwsłoneczne z 30% rabatem i zbadaj wzrok za połowę ceny.
Jak to działa?
Wybierz ulubioną parę markowych okularów przeciwsłonecznych w sklepie internetowym lub salonie. Kup je z 30% rabatem. Następnie umów się na badanie wzroku pod kątem doboru soczewek kontaktowych lub okularów korekcyjnych. Możesz to zrobić osobiście, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy. Przy zakupie okularów przeciwsłonecznych badanie wykonasz za pół ceny.

Wybrane filtry: 0
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Cerruti – geneza marki

W 1881 r. Antonio Cerruti założył warsztat tkacki w Biella, włoskim mieście słynącym z bogatego dziedzictwa w dziedzinie wysokiej jakości produkcji wełny i tkanin. Z tych korzeni nazwa Cerruti rozszerzyła się z luksusowej tkaniny na uznaną modę, nie tracąc z oczu podstawowych wartości, podkreślających jakość i styl, kunszt i technologię. Przez dziesięciolecia Cerruti 1881 pokazał, że dobry nowoczesny styl nie powinien być po prostu pożądany i inspirowany, ale także innowacyjny i wyrafinowany. Dzisiaj Cerruti 1881 produkuje szeroką gamę gotowych do noszenia ubrań męskich, które pozostają wierne charakterystycznemu etosowi szlachetnych tkanin, skrupulatnemu kunsztowi i inteligentnemu projektowi. Gama produktów pod marką obejmuje perfumy, galanterię skórzaną, zegarki, biżuterię, okulary, krawaty, buty i przybory piśmiennicze.


Cerruti – bezkompromisowe połączenie


Pozostając wiernym charakterystycznemu etosowi szlachetnych tkanin, skrupulatnemu kunsztowi i inteligentnemu wzornictwu w swojej ofercie, Cerruti przyjęła innowacyjność i kreatywność za kluczowe wartości, tak aby stać się kwintesencją współczesnego świata. Poczucie wzornictwa i poszukiwanie coraz bardziej wyrafinowanych materiałów przyczynia się do naturalnej elegancji i etykiety. Kolekcja Cerruti skierowana jest do osób, które cenią styl i elegancję, ale także drobniejsze detale, takie jak jakość materiału i wykończenie.
Kolekcja okularów Cerruti jest dedykowana odbiorcom, którzy podkreślają swój miejski styl i swój gust dyskretnego luksusu. Modele okularów przeciwsłonecznych i opraw korekcyjnych umożliwiają ekspresję i wyrażanie wszystkich cech takich stylów mody jak casual, classic chic lub wyższej klasy.