Skorzystaj z promocji -30% na wszystkie okulary przeciwsłoneczne i ciesz się słoneczną pogodą!

W naszej ofercie znajdziesz najmodniejsze modele okularów przeciwsłonecznych takich marek jak Ray-Ban®, Vouge, Dolce&Gabbana, Armani Exchange, Oakley, Solano czy Icon.

Wiosną i latem więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Warto zatem zadbać o ochronę oczu – niezbędne są do tego okulary przeciwsłoneczne wyposażone w filtr UV, który chroni wzrok przed promieniowaniem ultrafioletowym (UVA i UVB).

Przy wyborze okularów przeciwsłonecznych warto zwrócić uwagę, czy ich soczewki okularowe mają dodatkowe powłoki, np. polaryzacyjną. Jest ona przydatna szczególnie podczas prowadzenia samochodu, pływania w wodzie albo na desce surfingowej, a także w innych miejscach, gdzie nasze oczy są narażone na odbieranie dużej ilości odbić światła.

Pamiętaj, że w jeśli masz wadę wzroku, możesz wybrać okulary przeciwsłoneczne i dobrać do nich specjalistyczne szkła. W naszej ofercie dostępne są również okulary korekcyjne z przeciwsłonecznymi nakładkami na oprawki.

Wszystkie nieprzecenione okulary przeciwsłoneczne kupisz 30% taniej w naszych salonach stacjonarnych oraz online na twojesoczewki.com do 31 maja 2021. Promocja nie łączy się z Kartą Stałego Klienta i innymi ofertami.