Wybierając okulary najczęściej zaczynamy od opraw. Skupiamy się na odpowiednim dopasowaniu ich do twarzy i swojego stylu. Czy zwracasz jednak uwagę jaki rodzaj szkieł wybierasz do swoich okularów i co to dla Ciebie oznacza?

W ofercie Twoje Soczewki znajdziesz soczewki okularowe marki Rodenstock – lidera innowacji w optyce okularowej od ponad 140 lat. Oznacza to, gwarantowaną jakość klasy premium, zastosowanie innowacyjnych opatentowanych technologii, a co najważniejsze, najwyższy komfort noszenia okularów. Jakość szkieł to niezwykle istotny aspekt zdrowia oczu. Warto więc zwrócić uwagę na producenta i oferowane indywidualne rozwiązania.

Okulary progresywne – dla kogo?

Potrzebujesz okularów do dali i bliży? Masz dość noszenia przy sobie dwóch par okularów? Oddalasz czytany tekst, aby widzieć lepiej?  Okulary progresywne to doskonały wybór dla wszystkich osób po 40. roku życia, które potrzebują ostrego widzenia w każdej sytuacji i na każdą odległość.  Wraz z wiekiem oczy tracą zdolność akomodacji, a tym samym możliwość wyraźnego widzenia na bliskie odległości. Jest to całkowicie naturalny proces. Okulary progresywne korygują widzenie zarówno z bliska jak i z daleka.  Wybierz soczewki progresywne Rodenstock! Zapewnią Ci one bardzo krótki okres adaptacji – Twoje okulary dopasują się do Ciebie, co w przypadku okularów progresywnych jest bardzo istotne. Ponad to, pola widzenia w okularach będą dostosowane do Twojego stylu życia, a widzenie będzie doskonałe w każdych warunkach bez efektu „pływania” obrazu. Co ważne, w szkłach Rodenstock bardzo duże znaczenie ma również estetyka. Twoje okulary będą wyglądać perfekcyjnie.

Nie wiesz jak wybrać dla siebie najlepsze okulary progresywne? W salonach Family Optic skorzystasz w pomocy Eksperta Okularów Progresywnych. Indywidualne podejście do Twoich potrzeb i czas poświęcony na dobór idealnych okularów – taki poziom obsługi znajdziesz tylko w naszych salonach.

Jak otrzymać rabat na okulary progresywne? Teraz w naszych salonach przy zakupie dwóch par okularów progresywnych, otrzymasz aż do 50% zniżki!

Okulary do komputera – chroń swoje oczy już teraz

Jeśli spędzasz przed monitorem więcej niż 3 godziny dziennie – okulary do komputera są niezbędne!  Pamiętaj, aby przy zakupie okularów zawsze wybierać takie z filtrem światła niebieskiego. Okulary do komputera ochronią Cię przed syndromem widzenia komputerowego. Twoje oczy nie będą podrażnione i zmęczone, a komfort pracy znacznie się poprawi.  W ofercie Twoje Soczewki znajdziesz szkła okularowe ze specjalną powłoką Rodenstock Solitaire Protect Balance 2. Niebieskie światło, które emitują ekrany, blokuje wydzielanie melatoniny – hormonu snu. Wpływa to na rytm dobowy i cykl snu człowieka. Powłoka Solitaire Protect Balance 2 redukuje nienaturalnie dużą ilość światła niebieskiego i zapewnia ochronę oczu przed jego szkodliwym działaniem.

Teraz w Twoje Soczewki otrzymasz aż do 40% rabatu na najlepsze szkła do komputera marki Rodenstock! Odwiedź nasz salon, zapytaj doradcę o zniżkę na szkła okularowe Rodenstock i ciesz się największym komfortem!