Czy można podarować najbliższym coś bardziej cennego niż zdrowie? Jesteśmy przekonani, że nie. Dlatego z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowaliśmy prezenty, które pomogą dbać o zdrowie naszych seniorów.

Zaczynamy od diagnostyki. Badanie wzroku dla babci i dziadka w dniach 21-30 stycznia kosztuje 1 złoty. Jest to badanie pod kątem doboru okularów. 

Jak się umówić na badanie wzroku? 

Możesz zrobić to telefonicznie, osobiście oraz przez formularz na stronie.

ts-slider-dzien-babci-dziadka-v2

Po badaniu wzroku pod kątem doboru okularów warto z receptą zgłosić się do doradcy klienta w salonie, aby wspólnie wybrać idealnie skrojone oprawki i odpowiednie szkła. Na tym etapie również możecie liczyć na prezent w postaci 100 złotych, które odejmujemy od ceny okularów.

Jeśli babcia lub dziadek chcieliby zainwestować w perfekcyjne widzenie z bliska i daleka, świetnym rozwiązaniem będzie zakup okularów progresywnych. W tym przypadku można skorzystać z promocji -50% na drugą parę okularów progresywnych.

Listę prezentową zamykamy subtelnym dodatkiem, jakim są etui na okulary dla babci i dziadka. W trakcie trwania promocji w salonach i w sklepie internetowym znajdziecie je w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie.

Wszystkim babciom oraz dziadkom życzymy udanego świętowania i…dużo zdrowia oczywiście!

Promocja z okazji Dnia Babci i Dziadka trwa od 21 do 30.01.2022. Regulamin znajdziesz tutaj:

REGULAMIN PROMOCJI