Poznaj możliwości miesięcznych soczewek Air Optix plus HydraGlyde

Air Optix Plus HydraGlyde to miesięczna soczewka kontaktowa z unikalną technologią HydraGlyde Moisture Matrix zaprojektowaną tak, aby nawilżenie jej powierzchni utrzymywało się przez cały dzień. Dzięki temu odczuwasz maksymalny komfort i świeżości od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca ich noszenia.
 
Stosując Air Optix Hydraglade możesz mieć także pewność, że Twoje oczy są w pełni bezpieczne dzięki technologii SmartShield™ , która zapewnia wyjątkową odporność na osadzanie się zanieczyszczeń na ich powierzchni. Air Optix Hydraglade to także gwarancja zdrowych i dotlenionych oczu w każdych warunkach, w których będziesz je nosić. Wybierając Air Optix Hydraglade troszczysz się o swoje oczy zapewniając doskonała, gładką nawilżoną soczewkę, a teraz korzystając z naszej oferty możesz także zatroszczyć się o nawodnienie swojego organizmu. 

 

Do każdego pełnego opakowania soczewek otrzymasz szklaną, ekologiczną butelkę na wodę wielokrotnego użytku. Kupując Air Optix Hydraglade dbasz o swoje oczy i swoje ciało jednocześnie troszcząc się o środowisko.