Należysz już do programu Mastercard® Bezcenne® Chwile, a może po raz pierwszy o nim słyszysz? Zaraz wszystkiego się dowiesz!

Twoje Soczewki już jakiś czas temu zostały partnerem programu Bezcenne® Chwile, dzięki czemu – jeśli jesteś w programie – zyskujesz podwójnie za zakupy w naszych salonach i sklepie internetowym. Każda płatność kartą Mastercard® zarejestrowaną w programie zbliża Cię do odbioru nagród związanych z Twoją pasją, ale to za płatności właśnie u partnerów Bezcennych® Chwil robisz nie jeden, a dwa kroki w stronę nagród. To nie wszystko!

Ruszyło „Jesienne przyspieszenie” – oferta specjalna dla nowych użytkowników programu, dzięki której za rejestrację w Bezcennych® Chwilach odbierzesz voucher o wartości 50 PLN do zrealizowania u partnerów programu lub przeznaczenia na nagrodę wybraną z katalogu pasji. Wystarczy więc wejść na bezcennechwile.pl, aby sprawdzić, czy Twoja karta Mastercard® jest objęta programem, i:

Zarejestrować się -> zrobić transakcję na łączna kwotę min. 50 PLN -> odebrać 4000 punktów do wymiany na 50 zł vouchery na zakupy lub inne nagrody z katalogu pasji

Twoja karta nie może dołączyć do programu? Nic straconego! Zapytaj doradcy swojego banku o kartę objętą programem.

Udział w programie nic nie kosztuje, a większość z nas i tak płaci kartą niemal każdego dnia – czemu by na tym nie skorzystać? Bezcenne® Chwile mają ponad 80 partnerów i szeroki wybór nagród. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Skorzystaj z „Jesiennego przyspieszenia” i czerp radość z nagród dzięki programowi Bezcenne® Chwile! 

Oferta specjalna trwa do wyczerpania puli nagród. Więcej informacji w regulaminie.