ts-blog-stylista-v3

Problem z doborem oprawek? Zapomnij o nim

Przypomnij sobie sytuację, kiedy po badaniu wzroku stoisz przed ścianą pełną okularów w salonie optycznym. Ilość  kształtów, kolorów, materiałów może przyprawić o ból głowy. Jeśli masz szczęście, być może na mierzeniu kilku opraw się skończy. Ale bądźmy realistami. Takie sytuacje należą do rzadkości. Najczęściej mierzymy kilkanaście par opraw i wciąż nie wiemy, które będą odpowiednie. Na szczęście jest stylista opraw okularowych, z którego usług w naszych salonach skorzystasz za darmo. 

Kim jest certyfikowany stylista opraw okularowych?

Jest to osoba, która uczestniczyła w kursie stylisty opraw i zakończyła go otrzymaniem specjalnego certyfikatu. Podczas kursu uczestnicy nabywają wiedzę dotyczącą analizy kolorystycznej i kształtu twarzy, różnych stylów ubioru i zasad w doborze opraw, a także oczywiście poznają bogatą ofertę markowych opraw. Dzięki niemu zaoszczędzisz czas na szukanie, przeglądanie i mierzenie okularów. Będziesz mieć oprawki dostosowane nie tylko do Twojego typu urody, ale także kształtu twarzy, preferowanej kolorystyki ubioru i stylu życia. Jednym słowem  – oprawki skrojone na miarę.  

ts-blog-stylista-v4

Kto może zgłosić się do metamorfozy?

Metamorfozy ze stylistą opraw okularowych odbędą się w sześciu salonach optycznych, w dniach 10-12 grudnia. Eventy organizujemy w salonach W salonach Twoje Soczewki, Family Optic oraz Gafas w dniach 10-12 grudnia oraz 18-19 grudnia skorzystasz z jego usług całkowicie za darmo. Są bezpłatne i może się do nich zgłosić każdy, kto nosi lub zamierza nosić okulary. Nie mamy ograniczeń wiekowych. Możesz zapisać się na konsultacje, jeśli masz 20 lat i jeśli masz ich 50. Pomożemy Ci świetnie wyglądać w okularach, jeśli preferujesz styl sportowy. Zrobimy to równie dobrze dla miłośników klasycznej elegancji. Umów się ze stylistą opraw nawet jeśli uwielbiasz swoje okulary. Przecież zawsze może być jeszcze lepiej. 

W jaki sposób umówić się na spotkanie ze stylistą?

Wystarczy, że klikniesz w baner poniżej. Przeniesiesz się na stronę, gdzie bez problemu umówisz się na spotkanie w interesującym Cię salonie. Spotkania w CH Magnolii Listę salonów, w których odbędzie się event znajdziesz poniżej:

Family Optic

Wrocław - Magnolia Park
11-12.12.2021

Wrocław - Fashion Outlet
18-19.12.2021

Gdynia - Centrum Riviera
10-12.12.2021

Warszawa - ul. Chmielna
10-11.12.2021

Twoje Soczewki

Kraków - Galeria Kazimierz
10-12.12.2021

Gafas

Poznań - Posnania
10-12.12.2021