Problem z doborem oprawek? Zapomnij o nim.

Przypomnij sobie sytuację, kiedy po badaniu wzroku stoisz przed ścianą pełną okularów w salonie optycznym. Ilość  kształtów, kolorów, materiałów może przyprawić o ból głowy. Jeśli masz szczęście, być może na mierzeniu kilku opraw się skończy. Ale bądźmy realistami. Takie sytuacje należą do rzadkości. Najczęściej mierzymy kilkanaście par opraw i wciąż nie wiemy, które będą odpowiednie. Na szczęście jest stylista opraw okularowych, z którego usług w naszych salonach skorzystasz za darmo. 

Kiedy i gdzie możesz się umówić na konsultacje?

Konsultacje ze stylistą okularowym odbędą się w 4 miastach, w dniach 20-28 maja. Szczegółową listę znajdziesz poniżej.

Wrocław:

  • Fashion Outlet: 26 – 27 maja, tel. 730 962 211

Warszawa:

  • ul. Chmielna 15: – 26 – 27 maja, tel. 504 336 524

Kraków:

  • Galeria Kazimierz: 28 maja, tel. 12 656 80 17

Kim jest certyfikowany stylista opraw okularowych?

Jest to osoba, która uczestniczyła w kursie stylisty opraw i zakończyła go otrzymaniem specjalnego certyfikatu. Podczas kursu uczestnicy nabywają wiedzę dotyczącą analizy kolorystycznej i kształtu twarzy, różnych stylów ubioru i zasad w doborze opraw, a także oczywiście poznają bogatą ofertę markowych opraw. Dzięki niemu zaoszczędzisz czas na szukanie, przeglądanie i mierzenie okularów. Będziesz mieć oprawki dostosowane nie tylko do Twojego typu urody, ale także kształtu twarzy, preferowanej kolorystyki ubioru i stylu życia. Jednym słowem  – oprawki skrojone na miarę.  

MicrosoftTeams-image (145)

W jaki sposób umówić się na spotkanie ze stylistą?

Wystarczy, że klikniesz w baner poniżej. Przeniesiesz się na stronę, gdzie bez problemu umówisz się na spotkanie w interesującym Cię salonie.

Family Optic

Wrocław - Fashion Outlet

Warszawa - ul. Chmielna

Twoje Soczewki

Kraków - Kazimierz

ts-blog-stylista-baner