Listopad, końcówka grudnia oraz styczeń i luty to czas szalonych imprez w gronie znajomych. W te miesiące znacznie częściej wychodzimy na imprezy do klubów muzycznych i tańczymy do białego rana na parkiecie. Halloween oraz Karnawał sprzyja także sięganiu po niebanalne stylizacje, które zakładamy na tematyczne imprezy. Osoby, które chcą by ich strój był wyjątkowy pod każdym względem sięgają po kolorowe soczewki kontaktowe. Dzięki nim kostium będzie bardziej demoniczny i odjechany.

Soczewki kolorowe – zmień swoje oczy podczas imprezy

Soczewki kolorowe to od kilku ostatnich lat prawdziwy hit. Pozwalają one na zmianę koloru oka. Producenci szkieł kontaktowych ścigają się w wymyślaniu nowych odcieni soczewek, oraz efektów, które można dzięki nim uzyskać. Jeśli należysz do takich przebojowych osób, postaw na odcienie występujące naturalnie (brązowy, niebieski, zielony), albo całkiem niespotykane: fiołkowe, fioletowe, miodowe, pomarańczowe, różowe… Jest tego naprawdę dużo!

Drugą możliwością jest pogłębienie naturalnego koloru oczu poprzez wybranie soczewek o takim samym zabarwieniu. Jeśli masz niewielkie tęczówki, możesz sięgnąć po soczewki które je powiększą. Niektóre modele dodają blasku zmęczonym oczom, rozświetlą je i sprawią, że wyglądają na wypoczęte.

Po zwyczajne soczewki kolorowe sięgnij podczas wyjścia na imprezę z przyjaciółmi, szalonej klubowej imprezy, rodzinnego spotkania w święta, albo na co dzień. Z pewnością dzięki nim zyskasz większą pewność siebie i rewelacyjny wygląd oczu i twarzy. W każdych z powyższych wypadków masz do wyboru wersję korekcyjną (wady sferyczne, astygmatyzm, prezbiopia), a także PLANO, czyli popularne “zerówki”.

Niezależnie od tego, których użyjesz, otrzymasz niespotykany, głęboki odcień tęczówki.

Soczewki we wzorki na Halloween

Halloween to dość nowa w Polsce tradycja, która przywędrowała do nas z USA oraz Wysp Brytyjskich. Ostatnie dni października obfitują w klubowe imprezy, których charakterystycznym elementem jest przebranie, które ma się kojarzyć z nierealnym światem umarłych i potworów. Dzieciaki przebierają się i chodzą po sąsiadach zbierając słodycze, a dorośli oddają się szalonej imprezie. Osoby, którym zależy na perfekcyjnej i kompletnej stylizacji w te dni sięgają po kolorowe soczewki we wzorki.

W stacjonarnych i internetowych salonach optycznych możesz znaleźć naprawdę dużo oryginalnych soczewek we wzorki. Przekreślone oko? Biała tęczówka, czarno-biała spirala, wzór kociego oka, flaga państwowa, pajęczyna na oku – demoniczne spojrzenie jest dostępne dla każdego!

Soczewki kolorowe pozwolą Ci dowolnie bawić się swoim wizerunkiem. Jeśli chcesz po raz pierwszy sięgnąć po soczewki kolorowe – wybierz się do specjalisty, który zbada dokładnie Twoją gałkę oczną. Określi on wszystkie parametry, które powinny mieć soczewki kontaktowe idealne dla Twojego oka, pomoże je wybrać oraz nauczy zakładać i zdejmować.