Z okazji Dnia Dziecka 1-2 czerwca 2021 w salonach Twoje Soczewki oraz w sklepie internetowym twojesoczewki.com wszystkie okulary przeciwsłoneczne z kolekcji dziecięcej kupisz 30% taniej.

Ochrona wzroku u dzieci przed szkodliwym promieniowaniem UV jest bardzo istotna. Wszystkie okulary przeciwsłoneczne dla dzieci dostępne w naszych salonach wyposażone są w filtr UV, który chroni oczy przed promieniowaniem ultrafioletowym (UVA i UVB). Jeśli dzieci mają wadę wzroku, w naszych salonach zrobimy dla nich okulary przeciwsłoneczne ze szkłami korekcyjnymi.

Ze względu na to, że u dzieci wada wzroku może się zmienić w ciągu w roku, przygotowaliśmy specjalną ofertę dla najmłodszych klientów. Jeśli podczas 12 miesięcy od zakupu okularów korekcyjnych, wada dziecka zmieni się – szkła korekcyjne tej samej klasy wymienimy na nowe moce za jedynie 1 zł. Pakiet gwarancyjny obejmuje szkła marki Rodenstock, zakupione w salonach Twoje Soczewki. 

Wymiana szkieł korekcyjnych odbywa się na podstawie recepty wystawionej przez optyka bądź optometrystę (nie musi być to recepta wystawiona przez pracownika salonu Twoje Soczewki).

Oferta obowiązuje we wszystkich naszych salonach Twoje Soczewki. Szczegóły u sprzedawcy.