Zadbaj o zdrowe oczy swojej Mamy – umów dla niej badanie wzroku! Do końca maja za badanie wzroku pod kątem okularów zapłacisz jedyne 29 zł i dodatkowo otrzymasz zniżkę 20% na zakup okularów korekcyjnych. Wybierz wspólnie z mamą najlepsze dla niej okulary. 

Dla mam, które noszą soczewki, przygotowaliśmy prezent! Przy zakupie soczewek kontaktowych w naszych salonach 26 maja otrzymacie krem do rąk gratis. 

Dodatkowo w naszym sklepie online czekają na Was rabaty naoprawy korekcyjne! Od 26 do 31 maja wszystkie modele kupisz o 26% taniej. Skorzystaj z darmowej wirtualnej przymierzalni i wybierz dla mamy najlepsze okulary bez wychodzenia z domu. Rabat naliczy się automatycznie przy zamówieniu. 

Rabat w wysokości 20% na zakup okularów korekcyjnych (oprawa korekcyjna z parą soczewek okularowych) obowiązuje w salonach stacjonarnych Twoje Soczewki w dniach 26– 31.05.2021 r. Rabat dotyczy ceny regularnej i nie łączy się z innymi rabatami, promocjami oraz KSK. Nie dotyczy salonów zlokalizowanych w outletach. 

Rabat w wysokości 26% na zakup opraw korekcyjnych (bez szkieł) obowiązuje w sklepie internetowym twojesoczewki.com w dniach 26– 31.05.2021 r. Rabat dotyczy ceny regularnej i nie łączy się z innymi rabatami, promocjami oraz KSK