Z okazji Dnia Ojca przygotowaliśmy specjalne oferty dla naszych klientówOd 22 do 24 czerwca w salonach stacjonarnych oraz sklepie internetowym www.twojesoczewki.com soczewki kontaktowe DailY MAN Extreme™ oraz wszystkie okulary przeciwsłoneczne kupicie w specjalnej cenie. 

Dla panów, którzy na co dzień noszą soczewki kontaktowe, przygotowaliśmy promocję na soczewki dedykowane dla mężczyzn DailY MAN Extreme™. Z okazji Dnia Ojca soczewki kupicie w specjalnej cenie 69 zł. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiału, oko w soczewach jednodniowych DailY MAN Extreme™ jest cały czas odpowiednio nawilżone i naturalnie oddycha. W dodatku zapewniają one doskonały komfort noszenia – idealnie dopasowując się do kształtu oka ich użytkownika.   

W naszych salonach oraz w sklepie online wszystkie modele okularów przeciwsłonecznych kupicie 30% taniej. Latem więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, zatem warto zadbać o ochronę oczu. Pomogą w tym okulary przeciwsłoneczne wyposażone w filtr UV, który chroni wzrok przed promieniowaniem ultrafioletowym (UVA i UVB). Przy wyborze okularów przeciwsłonecznych warto zwrócić uwagę, czy ich soczewki okularowe mają dodatkowe powłoki, np. polaryzacyjną. Jest ona przydatna szczególnie podczas prowadzenia samochodu, pływania na desce surfingowej, a także w innych miejscach, gdzie nasze oczy są narażone na odbieranie dużej ilości odbić światła. W naszych salonach oraz sklepie online Twoje Soczewki znajdziesz najmodniejsze modele okularów przeciwsłonecznych takich marek jak Ray-Ban®, VougeDolce&Gabbana, Armani Exchange, Oakley, Solano czy Icon. 

Oferty z okazji Dnia Ojca obowiązują od 22 do 24 czerwca 2021 w salonach stacjonarnych oraz sklepie internetowym www.twojesoczewki.comPromocja nie łączy się z Kartą Stałego Klienta.