Idealne prezenty na Dzień Matki i Dziecka? Sprawcie sobie radość nowymi okularami! Mamy dla Was specjalne promocje – 20% zniżki na okulary korekcyjne i nawet 70% rabatu na wybrane prawy korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne!

Mamy zasługują na wszystko, co najlepsze. Często nie mają czasu, aby zająć się sobą, dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję – podaruj swojej Mamie prezent w postaci nowych okularów! A jeśli Twoja pociecha nosi okulary, warto sprawić jej radość nową kolorową parą! Tylko teraz w naszych salonach otrzymasz 20% zniżki na pełne okulary korekcyjne (oprawa korekcyjna z parą soczewek okularowych).

Dodatkowo, w naszym sklepie online i salonach czekają na Was rabaty na oprawy korekcyjne – wszystkie modele są tańsze od 20% do 70%!

Doskonałym prezentem mogą być też stylowe okulary przeciwsłoneczne – najlepsze marki są teraz przecenione nawet o 70%!

Rabat w wysokości 20% na zakup okularów korekcyjnych (oprawa korekcyjna z parą soczewek okularowych) obowiązuje w salonach stacjonarnych Twoje Soczewki w dniach 26.05.2020 – 01.06.2020r. Rabat dotyczy ceny regularnej i nie łączy się z innymi rabatami, promocjami oraz KSK. Nie dotyczy salonów zlokalizowanych w outletach.