Od 4 maja nasze salony w galeriach handlowych będą otwarte. Chcesz zbadać swój wzrok i skorzystać z mnóstwa promocji na okulary i soczewki? Czekamy na Ciebie!

Nasi Konsultanci wyposażeni we wszelkie środki zapewniające bezpieczeństwo czekają na Was we wszystkich naszych salonach już od 4 maja!

Przywita Was SPRING SALE, czyli wielka wyprzedaż okularów przeciwsłonecznych. Jeśli potrzebujesz okularów korekcyjnych – to doskonały moment! Wszystkie oprawy przecenione są teraz od 20% do 70%! Nie zdążyłeś skorzystać ze zniżek? Przedłużamy wszystkie marcowe promocje!

Wszystkie promocje na soczewki kontaktowe dostępne w sklepie online, obowiązują też w salonach – zniżki na zestawy, krople do oczu i urodzinowe promocje.

Godziny otwarcia salonów można sprawdzić tutaj.

Zapisz się na badanie wzroku

Otwieramy również nasze gabinety okulistyczne. Już dzisiaj możesz zapisać się na badanie wzroku tutaj lub telefonicznie.

Profesjonalne badanie wzroku pod kątem doboru okularów lub soczewek przeprowadzamy całkowicie bezpiecznie – ze wszelkimi środkami ostrożności – więcej informacji tutaj.

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa.

Dziękujemy, że jesteście z nami!