Salon: Łódź, Centrum Handlowe "MANUFAKTURA"

Czerwiec
  • Pon
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • Sob
  • Nd

Cel wizyty:

Konsultacja ogólna
Dobór soczewek kontaktowych
Dobór okularów korekcyjnych
Kontrolna wizyta (kolejna)
Cena:
99

Lekarz Okulista (lub Optometrysta) przyjmuje:
Pn - So: 10:00-20:00

Cena za badanie okulistyczne/optometrystyczne:
- PROMOCJA - badanie wzroku od 29 zł**
- badanie ogólne/dobór szkieł okularowych sferycznych, cylindrycznych, progresywnych: 99 pln
- dobór soczewek kontaktowych sferycznych, torycznych i multifocalnych: 129 pln
- program "Za-Kontaktowani" nie łączy się z promocjami i rabatami. Aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się na pełnopłatne badanie wzroku

** przy zakupie okularów korekcyjnych. Szczegóły u sprzedawcy w salonie.

*Wypełnij pola obowiązkowe

1 z 3
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych przez Avenir Medical Poland sp. z o.o. w związku z rezerwacją i realizacją wizyty w gabinecie okulistycznym za pośrednictwem serwisu twojesoczewki.com, w tym danych dotyczących wady wzroku oraz innych danych szczególnej kategorii na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i art. 9 ust. 2 lit. a RODO, w celu podjęcia niezbędnych działań zmierzających do wykonania usługi.
Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Avenir Medical Poland Sp. z o.o. zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Avenir Medical Poland sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, np. komputera, telefonu czy tableta, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego, w szczególności kierowania informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Avenir Medical Poland sp. z o.o., w tym danych dotyczących wady wzroku oraz innych danych szczególnej kategorii na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i art. 9 ust. 2 lit. a RODO, w celu umożliwienia mi korzystania z usługi wysyłki spersonalizowanych informacji marketingowych.
2 z 3