Salon Twoje Soczewki
Warszawa Centrum Handlowe "TARGÓWEK"

GODZINY OTWARCIA SALONU:

Pn-Sb 10:00-21:00
Nd 10:00-20:00
salon jest zamknięty

DANE KONTAKTOWE

ul. Głębocka 15
03-278 Warszawa

poziom 0

Daniel Skowron Optometrysta

Absolwent studiów podyplomowych z optometrii Politechniki Częstochowskiej. Od 2 lat praktykuje w gabinetach optometrycznych zajmując się oceną ostrości widzenia, doborem korekcji okularowej oraz dopasowaniem soczewek kontaktowych. Wiedzę z zakresu doboru soczewek kontaktowych oraz korekcji wad wzroku zdobył w toku studiów oraz uczestnicząc w kursach i skierowanych do optometrystów. 

Marzena Szabłowska Optometrysta

Absolwentka studiów z zakresu biologii Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu optometrii na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Z branżą optyczną związana nieprzerwanie od 2011 r.  Wiedzę i doświadczenie zdobywała pracując jako konsultant - manager oraz uczestnicząc w kursach i konferencjach dla kontaktologów.  Zawodowo zajmuje się oceną ostrości widzenia, doborem korekcji okularowej oraz dopasowaniem soczewek kontaktowych.

Małgorzata Podniesińska Optometrysta NO17405

Absolwentka studiów magisterskich z Optometrii na Wydziale Lekarskim II Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz absolwentka studiów licencjackich na kierunku Zastosowania fizyki w biologii i medycynie spec. optyka okularowa i optometria na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w gabinetach optometrycznych i szpitalach okulistycznych. Ciągle poszerza swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach skierowanych do optometrystów i kontaktologów.

Okulista/optometrysta przyjmuje

Pon. -Sob. : 12.00 - 20.00

Mapa dojazdowa

Najbliższe salony