JAI KUDO

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Brytyjski producent soczewek okularowych. Od 2004 roku zapewniają najwyższą jakoś soczewek jednoogniskowych oraz wieloogniskowych w Polsce i w Europie.

Soczewki okularowe firmy JAI KUDO to najwyższa jakość, w przystępnej cenie.

Brytyjski producent soczewek okularowych, od 2004 roku zapewnia najwyższą jakoś soczewek jednoogniskowych oraz wieloogniskowych w Polsce i w Europie. Obecnie jest jednym z najczęściej wybieranych dystrybutorów innowacyjnych i najwyższej klasy soczewek okularowych. Swoją pozycję zawdzięczają w oparciu o najnowocześniejsze technologie oraz zaangażowaniu w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań dla swoich klientów. Misją firmy JAI KUDO jest nieustanne podwyższanie poziomu komfortu widzenia każdego dnia. Firma JAIKUDO należy do Grupy Essilor, lidera na rynku soczewek okularów w Europie. JAI KUDO dostarcza także do salonów optycznych wysokiej jakości oprawki korekcyjne. Ich najmocniejszymi stronami jest systematyczny i permanentny rozwój technologiczny oraz ogromne oddanie i zaangażowanie profesjonalistów. To pozwala im rozwijać działalność w ramach Grupy Essilor.

Teraz masz możliwość zamawiania opraw korekcyjnych, wraz z soczewkami okularowymi odpowiednimi dla Twojej korekcji wzroku w rewelacyjnych cenach.