Guess

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Modele marki GUESS by Marciano tworzą nową interpretację klasycznej elegancji, zgodnie z najnowszymi tendencjami i trendami mody.

Pomimo tego, że marka Guess kojarzona jest głównie z produkcją wysokogatunkowych dżinsów oraz zmysłowych, kobiecych kolekcji, w jej ofercie znajduje się cała gama innych produktów: od kosmetyków, przez rozmaite akcesoria, po eleganckie okulary. Guess stał się synonimem stylu glamour oraz połączenia szykownej elegancji z miejskim luzem. Początek powstania marki datowany jest na rok 1981 i pomimo upływu niespełna 40 lat, stała się ona jednym z niekwestionowanych liderów w branży fashion. Za jej założenie i niekwestionowany sukces odpowiada czwórka braci: Paul, Georges, Armando i Maurice, którzy urodzili się w Algierii, a dorastali w południowej Francji. Marka Guess powstała w wyniku ich podróży do Stanów Zjednoczonych w 1977 roku. Swoje początkowe inspiracje czerpali ze słonecznej Kaliforni oraz legendarnego blasku Hollywood. Nie oznacza to jednak, że zapomnieli o swoim pochodzeniu. Produkty marki, w tym okulary Guess, stanowią bowiem precyzyjne połączenie amerykańskiego blichtru z francuskim szykiem. 

Okulary korekcyjne Guess

Produkty marki promowane były przez najbardziej rozpoznawalne twarze świata mody, takie jak m.in. Claudia Schiffer, Carla Bruni czy Anne Nicole Smith. W kampaniach reklamowych i sesjach zdjęciowych nawiązywano często do największych ikon jak np. Marilyn Monroe, która stanowiła dla braci ucieleśnienie kobiecej pewności i siły. Połączenie dwóch odległych kultur: ponadczasowej, paryskiej elegancji oraz odważnego, zachodniego stylu, zaowocowało powstaniem wyjątkowej marki. Takie też są okulary korekcyjne Guess, które zachwycają swoją oryginalną, a zarazem szykowną formą. To doskonała propozycja dla świadomych swojego stylu osób, które poza zjawiskowym wyglądem, cenią sobie codzienny komfort. Oprawki Guess dostępne są w bogatej palecie, zarówno stonowanych, jak i nieszablonowych kolorów. Z kolei dostępność różnorodnych modeli sprawia, że z łatwością można je dopasować do kształtu twarzy. 

Guess - propozycja dla odważnych kobiet i świadomych mężczyzn

Co ciekawe, tajemnicza nazwa marki narodziła się w chwili, gdy bracia spostrzegli billboard sieci McDonald, głoszący: “Guess, what it’s in the new Mac”. Od tego momentu zapragnęli, aby ich produkty utożsamiane były z beztroskim luksusem Kaliforni. Okulary damskie Guess odznaczają się zatem wyrazistymi liniami oraz precyzyjnym wykończeniem. Doskonale łączą nowoczesne i klasyczne wzornictwo. Marka dedykuje swoje produkty dla kobiet, które stawiają na zmysłowe i odważne stylizacje. Nie inaczej jest w przypadku okularów korekcyjnych Guess, które zachwycają wyrafinowanym projektem, utrzymanym w charakterze glamour. Pomimo tego, że synonimem marki jest zmysłowa kobiecość, nie oznacza to jednak, że w jej asortymencie zabrakło propozycji dla gustownych panów. Męskie okulary Guess dostępne są w różnorodnych wariantach i podobnie, jak pozostałe produkty: łączą francuską elegancję z zachodnią, miejską swobodą. Sprawdzą się zatem doskonale, zarówno podczas biznesowych, jak i nieformalnych spotkań. Męscy miłośnicy tej marki upodobali sobie szczególnie okulary przeciwsłoneczne Guess. Poza unikalnym designem, zapewniają one skuteczną ochronę dla oczu.

Guess by Marciano 

Ciekawą propozycję stanowią również okulary Guess by Marciano, które odznaczają się niezwykle śmiałym, a jednocześnie wyrafinowanym stylem. Osoby decydujące się na produkty z tej kolekcji cenią sobie nowoczesne interpretacje stylu glamour. Guess by Marciano to kontynuacja amerykańsko-francuskiej marki Guess, która emanuje jeszcze większym luksusem, inspirowanym hollywoodzkim blaskiem rodem z lat 50. Okulary korekcyjne Guess by Marciano łączą zatem eleganckie wzornictwo wraz z nowoczesnym wykończeniem. Poza gustownym stylem, cechują się one wysoką jakością wykonania. Marka stawia na trwałe i starannie wyselekcjonowane materiały, dzięki czemu okulary korekcyjne Guess stanowią nie tylko wieloletnią inwestycję, ale przede wszystkim gwarancję bezpieczeństwa podczas użytkowania. Jest to zatem doskonały wybór dla osób, które cenią sobie wyrafinowane, a zarazem solidne rozwiązania.