Strona główna Archiwum Odbiory osobiste

Odbiory osobiste

Zrób zamówienie w naszym sklepie on-line, odbierz produkty w jednym z naszych salonów.

Korzystaj z wyprzedaży i promocji nie płacąc za przesyłkę – odbiór osobisty w salonach jest bezpłatny.

Odbioru zamawianych produktów można dokonać w dowolnie wybranym punkcie należącym do sieci TWOJE SOCZEWKI oraz w siedzibie głównej spółki Avenir Medical 2 sp. z o.o. (dawniej: Avenir Medical sp. z o.o. S.K.A.) po uprzednim potwierdzeniu terminu odbioru przez naszego pracownika droga mailową (odbiór przed potwierdzeniem dostępności jest niemożliwy).

Standardowo zamówienia z Odbiorem Osobistym realizowane są w czasie 24-48h od przyjęcia ich do realizacji. Wyjątek stanowią zamówienia na produkty, które nie znajdują się w magazynie salonów Twoje Soczewki lub magazynie Centrali wówczas czas realizacji zależny jest od ich dostępności u dystrybutora. O realnym terminie odbioru takiego zamówienia Klient zostanie poinformowany przez pracownika salonu drogą mailową.

W przypadku zamówień opraw okularowych obowiązuje limit maksymalny to 5 opraw. Zamówienia przekraczające wymaganą ilość spowodują kontakt naszego konsultanta i będą wstrzymane do czasu wskazania przez klienta właściwych 5 sztuk opraw. Oczywiście zamówienie nigdy nie zobowiązuje do zakupu. Klient spośród zamówienia może wybrać pasujący model lub zrezygnować z zamówienia.

W chwili odbioru zamówienia Klient jest zobowiązany do sprawdzenia zgodności kupowany produktów z zamawianymi oraz potwierdzenia odbioru właściwego produktu na Formularzu Odbiorów Osobistych. Po odbiorze zamówienia reklamacje na nieprawidłową realizację nie będą uznawane.

Złożenie zamówienia na produkty (zarówno przez formularz zamówień jak i mailowo, czy telefonicznie) z odbiorem osobistym, możliwością sprawdzenia produktów przed dokonaniem zakupu (w jednym z salonów) i płatnością przy odbiorze nie jest zawarciem umowy na odległość i nie podlega art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, co jest jednoznaczne z brakiem możliwości odstąpienia od zawartej umowy kupna sprzedaży po odbiorze towaru. Umowa sprzedaży zawierana jest dopiero po sprawdzeniu produktów, dokonaniu za nie płatności i ich przekazaniu kupującemu.

 

Wszystkie zamówienia mogą oczekiwać na odbiór w wybranym salonie nie dłużej niż 30 dni od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru. Po upływie tego czasu zamówienie zostanie zwrócone do magazynu Centrali.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi konsultanci są zawsze do Państwa dyspozycji.

POPULARNE 🔥🔥🔥

Rodzaje soczewek kontaktowych – czym się różnią?

Salony optyczne oferują dużą ilość soczewek kontaktowych. Tym samym sięga po nie coraz większa liczba osób. Przyczyn jest wiele – choć są bardziej skomplikowane...

Soczewki okularowe idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Promocja na okularowe soczewki progresywne Rabat -50% na zakup pary progresywnych soczewek okularowych. Promocja dotyczy pakietów progresywnych: PLATINUM, MASTER, LUXURY. Promocja trwa od 14 grudnia 2018...

Kup okulary korekcyjne i otrzymaj 150 zł!

Tylko teraz wyjątkowa oferta! Voucher o wartości 150 zł w prezencie! Kup pełne okulary korekcyjne i odbierz dodatkowo voucher o wartości 150 zł  na zakupy w...

Okulary przeciwsłoneczne Aviator

Zaprojektowany w 1937 roku model Aviator Classic Ray-Ban, początkowo przeznaczony dla amerykańskich lotników, jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych modeli okularów na świecie. Model...